• Publicitate

Studiile din Ro recunoscute in Ca

Universitati, colegii si licee. Sistemul de invatamant canadian.

Moderator: Aurelia Sirbu

Răspunde

Re: Studiile din Ro recunoscute in Ca

Mesajde geomaticianu » 04 Noi 2017, 22:58

crsv scrie:prost exemplu rofl , fcsb mai misca ceva in europa

geomaticianu scrie:Doar ca atunci cand iesie in afara,nu prea mai merge treaba,e un fel de FCSB in Champions League

Europa League e un turneu de consolare pentru loseri.Fotbalul in Europa se joaca numai in Champions League.
Fac curse ilegale de melci :!:
geomaticianu
Sunt de-al casei...
Sunt de-al casei...

A multumit: 107 ori
I s-a multumit: 127 ori

Publicitate

Mesajde alecss » 04 Noi 2017, 23:10

geomaticianu scrie:

geomaticianu scrie:Doar ca atunci cand iesie in afara,nu prea mai merge treaba,e un fel de FCSB in Champions o,League

Europa League e un turneu de consolare pentru loseri.Fotbalul in Europa se joaca numai in Champions League.

Gresesti ,Europa League e pt.cei fara bani ,ce sanse sa aiba cluburile romanesti contra miliardarilor de la Chelsea ,P.S.G. (care au cumparat 2 super jucatori jucatori cu 400 miloane.) Mai uita-te si la fotbal din cand in cand nu numai la hochei.
alecss
Am aflat de voi...
Am aflat de voi...

A multumit: 0 data
I s-a multumit: 2 ori

Mesajde geomaticianu » 05 Noi 2017, 00:15

alecss scrie:
geomaticianu scrie:

geomaticianu scrie:Doar ca atunci cand iesie in afara,nu prea mai merge treaba,e un fel de FCSB in Champions o,League

Gresesti ,Europa League e pt.cei fara bani ,ce sanse sa aiba cluburile romanesti contra miliardarilor de la Chelsea ,P.S.G. (care au cumparat 2 super jucatori jucatori cu 400 miloane.) Mai uita-te si la fotbal din cand in cand nu numai la hochei.

Cei fara bani nu isi pot permite sa ia jucatori,si de aceea cumpara oi.Vrei sa comparam clasa lui Messi cu ciobaneasca lui Alibec?!
Fac curse ilegale de melci :!:
geomaticianu
Sunt de-al casei...
Sunt de-al casei...

A multumit: 107 ori
I s-a multumit: 127 ori

Mesajde crsv » 05 Noi 2017, 04:39

gandeti in extreme si fara sa pari a sti prea multe , messi e un jucator matur cu multa experieta , ali e un copchil cu capul plin de fluturi ( ma rog masini ) si vedetism aflat la rascrucea aia unde 2-5 % se ridica iar restul cad in mediocritate sau uitare
btw e cam of topic , cred ca e o sectiune de sport pe undeva :P
crsv
Imi place aici si raman...
Imi place aici si raman...

A multumit: 8 ori
I s-a multumit: 44 ori

Anterior

Înapoi la Canada - Studii si formare profesionala