• Publicitate

Reparații calculatoare, internet, optimizare Wi-Fi etc

Anunturi de vanzari, cumparari, cereri, donatii, matrimoniale, diverse pentru cei care locuiesc in provincia Quebec. Anunturile de publicitate comerciala vor trebui contractate cu realizat.com inainte de a fi publicate. Va rugam sa ne contactati la [email protected]
Răspunde

Reparații calculatoare, internet, optimizare Wi-Fi etc

Mesajde IT2006 » 30 Ian 2017, 11:17

Reparații computere: asamblare, schimbare piese defecte, instalare/reinstalare sistem de operare și aplicații.
Securizare calculatoare și rețele: verificare antivirus, anti-malware, eliminare viruși și malware, anti-Spyware, anti-spam, firewall personal, firewall gateway (în router)
Recuperare de date: de pe HDD, de pe stick (cle) USB, recuperare de poze de pe card de memorie photo (SD, SDHC, compact flash etc.), calculatoare nefuncționale etc.
Instalare mici rețele cu fir (Ethernet, Gigabit) sau fără fir (Wi-Fi), router Wi-FI, adaptor telefonie VoIP, imprimanta rețea, fax, fax pe email, scanner în rețea sau pe email etc.
Telefonie VoIP, cu număr de telefon romanesc sau canadian.

...și multe alte servicii IT.

Nu vând piese. Nu vând hardware. Nu vând servicii de telecomunicații...
în schimb vă pot recomanda cel mai bun raport preț/calitate de la cei mai buni furnizori actuali.

Fiind total neutru din punct de vedere al furnizorilor sunt în măsură să vă asigur numai servicii de calitate. 100%.
tel: 4 3 8 - 7 3 8 - 7 7 0 5
Website Contact
IT2006
Imi place aici si raman...

A multumit: 0 data
I s-a multumit: 1 data

Publicitate

Re: Reparații calculatoare, internet, optimizare Wi-Fi etc

Mesajde raduroca » 27 Mai 2017, 10:08

Salut am incercat sa sun la nr de tel.pe care lll ai lasat.sint interest de serviciiiiile tale.sunama te rog 514 979-4705.mersi
raduroca
Am aflat de voi...
Am aflat de voi...

I s-a multumit: 0 data

Mesajde Haiduk » 20 Iun 2017, 19:42

Salut. ai si un nr de telefon ? Merci.
Conteaza ce-ai in cap atunci cand esti supus la probe ca sa-i ingropi pe toti la rând doar din vorbe
Haiduk

I s-a multumit: 8 ori

Mesajde IT2oo6 » 11 Iul 2017, 09:38

Se pare ca mi-a disparut / blocat contul. Nu mai gasesc combinatia user / email ca sa imi recuperez parola. Prin urmare am creat un nou cont, asemanator cu cel anterior
vechi IT2006
nou IT2oo6

Voi incerca ca sa am tot timpul de acum incolo date de contact actualizate in semnatura.
4 3 8 - 2 3 8 - 8 4 4 8
https://www.ovitek.ca
IT2oo6
Am aflat de voi...
Am aflat de voi...

Mesajde IT2oo6 » 11 Iul 2017, 09:55

Se pare ca userul IT2006 este inutilizabil. Am creat un nou user similar ca denumire, IT2oo6. Voi incerca sa am in semnatura date de contact actualizate. Numarul de telefon de mai sus nu mai este valabil.
4 3 8 - 2 3 8 - 8 4 4 8
https://www.ovitek.ca
IT2oo6
Am aflat de voi...
Am aflat de voi...

Mesajde Tavi » 11 Iul 2017, 14:16

RTFM (homepage): :!: ATENTIE: pe langa hotmail.com, outlook.com si live.com, domenii care nu receptioneaza emailurile realizat.com (inclusiv cele de activare a conturilor noi de utilizator), TOATE conturile de utilizatori cu alte adrese de email (indiferent de provider, deci inclusiv adrese de la fostul loc de munca sau de la fostul provider de Internet) care genereaza in mod repetat bounce-uri (de exemplu fiindca adresa este inactiva, nemaifiind utilizata de mult timp), vor fi DEZACTIVATE. Acest lucru este necesar si va contribui la o experienta mai buna pentru ceilalti utilizatori. Va multumim, realizat.com :!:
The real purpose of life is to enjoy your limited time.
Tavi
Mereu prezent...
Mereu prezent...

A multumit: 350 ori
I s-a multumit: 281 ori

Următorul

Înapoi la Canada - Quebec - Mica publicitate