• Publicitate

Dicționare de dat

Anunturi de vanzari, cumparari, cereri, donatii, matrimoniale, diverse pentru cei care locuiesc in provincia Quebec. Anunturile de publicitate comerciala vor trebui contractate cu realizat.com inainte de a fi publicate. Va rugam sa ne contactati la [email protected]
Răspunde

Re: Dicționare de dat

Mesajde thief » 23 Oct 2017, 11:48

There u go. Capshunaru, ai stricat efectu surpriza... ma rog, regula asta exista si-n germana, dar de unde sa stie el germana...
thief
Sunt de-al casei...
Sunt de-al casei...

A multumit: 4 ori
I s-a multumit: 78 ori

Publicitate

Mesajde capsunar » 23 Oct 2017, 12:04

thief scrie:There u go. Capshunaru, ai stricat efectu surpriza... ma rog, regula asta exista si-n germana, dar de unde sa stie el germana...

Nu stiu daca am stricat ceva, ca putea sa o intoarca in diverse moduri si internetu e plin, da poate ai dreptate, sorry...
Surpriza insa era daca incepeai cu intrebarea "inofensiva" Ce ai vrut sa spui prin ..." :twisted:
capsunar
Mereu prezent...
Mereu prezent...

A multumit: 43 ori
I s-a multumit: 403 ori

Mesajde DonTavo » 23 Oct 2017, 13:01

thief scrie:There u go. Capshunaru, ai stricat efectu surpriza... ma rog, regula asta exista si-n germana, dar de unde sa stie el germana...

Daca vrei sa iti demonstrez ceva, o pot face foarte usor daca iti permiti un drum la mine la bucale sa dam teste la British Council si la Goethe Institut si la ce mai vrei tu sa vdem care e mai tare.... ca vad ca ai pica pe mine. Ma vei depasi eventual la scufundari ca am vazut ca iti cam place sa te dai la fund. Si apropo de “suigerat” : valul ala serveste la “facut curat la locul de munca” ? Daca vii in vizita sa aduci si niste arabeti sa te ajute la curatenie
CSQ aprilie 2014
VIZA : noiembrie 2015
Montreal : Mai 2016
Bucuresti : Octombrie 2016 8)
DonTavo
Imi place aici si raman...
Imi place aici si raman...

A multumit: 69 ori
I s-a multumit: 30 ori

Mesajde thief » 23 Oct 2017, 23:54

He, he... Don Popa vrea sa vorbeasca germana cu mine ... lol .... Nici-o problema: Gututen Morgen Don Popa!
thief
Sunt de-al casei...
Sunt de-al casei...

A multumit: 4 ori
I s-a multumit: 78 ori

Anterior

Înapoi la Canada - Quebec - Mica publicitate