• Publicitate

Caut 3 1/2

Anunturi imobiliare in Quebec: cereri, oferte, inchirieri, subinchirieri, vanzari si cumparari de locuinte - case, condo, apartamente, subinchiriere, camere de inchriat. Anunturile agentilor imobiliari vor trebui contractate cu realizat.com inainte de a fi publicate. Va rugam sa ne contactati la [email protected]
Răspunde

Re: Caut 3 1/2

Mesajde vruncic85 » 21 Aug 2017, 09:07

Se da in chirie app. 3 1/2 in Lasalle (650$) pe rue Smith la intersectia dintre Dollars si Trudeau intr-un raion foarte bun. E dupa reparatie generala. Bucataria mare cu fereastra, mobila noua, aragaz, frigider, masina de spalat si uscat rufe. Ferestre noi de termopan, balcon mare. Alaturi este parc, scoala, gradinite si transportul in comun, 10 min pina la metroul Angrignon. Multe magazine, restaurante, banci : Maxi, SuperC,Metro,Winners,Dolarama,RBC,TD,LAURENTIENNE.
Sunati 514-243-5478
vero
vruncic85
Am aflat de voi...
Am aflat de voi...

A multumit: 0 data
I s-a multumit: 0 data

Publicitate

Re: Caut 3 1/2

Mesajde le_professeur » 22 Aug 2017, 06:36

Transfer de bail - 3 ½ disponibil imediat. Apartament 3 ½ la etajul 4 din 6, bloc de beton lângă Colegiul de Bois de Boulogne, cartier linistit. Incluse in chirie : caldura, apa calda, frigider, aragaz, mobilă. Balconul e foarte mare. Parcare gratuita in fata blocului, cu plata in interior sau in parcarea colegiului (vigneta valabila până în iulie 2018).Autobuze (164, 171, 55, 179, 121, 135), train de banlieue (gara Bois-de-Boulogne). Autoroutele 40 et 15. Métro linia orange: Henri-Bourassa, Sauvé, Côte-Vertu. Foarte aproape: dépanneur in blocul de langa; Adonis, Costco, Marché central (5 minute cu masina), Centre Rockland, banci, biblioteci, restaurante, piscina gratuita in Centrul sportiv Bois de Boulogne. La 5 min de mers pe jos e parcul Marcelin Wilson. Scoli: Collège de Bois-de-Boulogne ( francizare si diverse formatiuni ), CACI, CARI St-Laurent (francizare), scoli primaire si secundare. Animalele de companie sunt acceptate. Sunati 514-742-8424.

Sent from my SM-T211 using Tapatalk
Nihil sine Deo.
le_professeur
Imi place aici si raman...
Imi place aici si raman...

A multumit: 143 ori
I s-a multumit: 13 ori

Anterior

Înapoi la Canada - Quebec - Rubrica imobiliara