• Publicitate

Cedare de bail 4 ½ Lasalle = 760$

Anunturi imobiliare in Quebec: cereri, oferte, inchirieri, subinchirieri, vanzari si cumparari de locuinte - case, condo, apartamente, subinchiriere, camere de inchriat. Anunturile agentilor imobiliari vor trebui contractate cu realizat.com inainte de a fi publicate. Va rugam sa ne contactati la [email protected]alizat.com
Răspunde

Cedare de bail 4 ½ Lasalle = 760$

Mesajde parintele » 05 Oct 2017, 22:04

Cedez bail 4 1/2 pe 8161 Boul. Newman, Lasalle incepand cu 1 noiembrie 2017.

-Blocul este locuit in majoritate de romani si moldoveni, curat, linistit, de 3 etaje.

-Curte interioara ingradita cu piscina exterioara si spatii de joaca pentru copii.

-Parcare exterioara fara plata, posibilitate de parcare interioara pentru cei interesati (55$-lista de asteptare).

-Apartamentul este mare, curat, foarte luminos, cu fata la bulevard, balcon mare, locker, totul inclus (apa calda, caldura, frigider, aragaz), energia electrica ajunge in jur de 50 $ la 2 luni, bailul expira pe 01 iulie 2017.

-Statie de autobuz in fata blocului, foarte aproape de magazine, scoli, gradinite, Clsc Lasalle, iesire rapida la A20, 10 minute cu autobuzul pana la Metroul Angrignon.

Pentru informatii : 514-918-0043 sau [email protected]
parintele
Imi place aici si raman...

A multumit: 2 ori
I s-a multumit: 1 data

Publicitate

Re: Cedare de bail 4 ½ Lasalle = 760$

Mesajde parintele » 30 Noi 2017, 08:34

Apartamentul este inca disponibil. Disponibilitate de a se muta in ianuarie, februarie, ...
parintele

A multumit: 2 ori
I s-a multumit: 1 data

Înapoi la Canada - Quebec - Rubrica imobiliara