• Publicitate

Asigurare (casa, masini, apartament sau de viata)

Discutii pe teme economice: conturi, banci, rate, dobanzi, pensii, asigurari, mediul de afaceri, declaratii de venit, taxe. Educatie si planificare financiara.
Răspunde

Asigurare (casa, masini, apartament sau de viata)

Mesajde Rax » 28 Oct 2015, 21:22

Bună ziua la toți. Am decis să formez acest topic ca să-i ajut pe cei care sunt cointeresați de a primi o consultație cu privire la subiectul asigurărilor de bunuri sau de viață. Eu activez într-o companie de asigurări și mă ocup de acordarea de asistență în vederea procurării unei asigurări de bunuri ( de case, mașini, asigurarea unui apartament, sau asigurarea pentru chiriaș). Dar in cazul în care aveți întrebări cu privire la asigurarea facultativă de viață, ca rezident al provinciei Quebec, sau căutați asigurare de sănătate pentru rudele ce vin la voi în vizită, sau sunteți “noi-veniți” în Quebec si doriți sa procurați o asigurare de sănătate pînă primiți RAMQ – sunt dispus să Vă ajut în limita cunoștințelor și posibilităților mele.
Dacă aveți întrebări – mi le puteți adresa pe adresa de email: [email protected]
Bafta în continuare.
DCS 28.12.2009
AC 16.02.2010
.....
06.05.2011 interviu
vara 2012 - viza
Rax
Imi place aici si raman...
Imi place aici si raman...

A multumit: 0 data
I s-a multumit: 0 data

Publicitate

Re: Asigurare (casa, masini, apartament sau de viata)

Mesajde Usturoi » 25 Sep 2017, 13:00

interesant
vorbim de un asigurator anume?
Usturoi
Am aflat de voi...
Am aflat de voi...

A multumit: 0 data
I s-a multumit: 0 data

Înapoi la Canada - Rubrica economica - Economii, investitii, credite, afaceri