• Publicitate

~ LA MULȚI ANI realizat.com - 10 ani din viața noastră ~

Conditiile de utilizare a site-ului realizat.com si anunturi importante - citeste inainte de a posta!
Răspunde

Mesajde RMONICA » 01 Mar 2013, 17:01

La multi ani! Si multumim!
21 mai Montreal
RMONICA
Imi place aici si raman...
Imi place aici si raman...

A multumit: 1 data
I s-a multumit: 0 data

Publicitate

Mesajde Tavi » 01 Mar 2013, 18:26

8 ani de realizat.com - 12 martie 2011 - au inceput sa apara problemele celor care intorcandu-se in Romania in anii "buni" din punct de vedere economic n-au satisfacut conditiile mentinerii rezidentei permanente (2 ani din fiecare 5), si care astfel s-au vazut in imposibilitatea revenirii sau ramanerii in Canada, in special in conditiile in care criteriile de accedare la procesul de imigrare s-au complicat semnificativ

Imagine
The real purpose of life is to enjoy your limited time.
Tavi
Mereu prezent...
Mereu prezent...

A multumit: 358 ori
I s-a multumit: 296 ori

Mesajde stefania_dvd » 01 Mar 2013, 21:27

LA MULTI ANI!!! Cred ca am plecat din Ro la timp...2008... Multumim pt informatiile pertinente pe care le-am absorbit fara sa respiram! Sa nu mai spun cat de pierduti ne simteam cand am aterizat pe meleaguri canadiene !!! :lol:
stefania_dvd
Am aflat de voi...
Am aflat de voi...

A multumit: 1 data
I s-a multumit: 1 data

Mesajde Tavi » 02 Mar 2013, 10:56

9 ani de realizat.com - 22 ianuarie 2012 - o perioada marcata atat de prelungirea procesului de imigrare in Canada, cat si de adaugarea de noi conditii de eligibilitate - impuse atat de autoritatile provinciale dar si de catre programul federal de imigrare

Imagine
Tavi
Mereu prezent...
Mereu prezent...

Mesajde Tavi » 03 Mar 2013, 15:59

Si, la finalul acestui memento, realizat.com la 10 ani - 3 martie 2013. Dupa cum spuneam in primul post, au fost 10 ani din viata multora dintre noi, pentru care n-a trecut aproape nicio zi in care sa nu deschidem aceasta pagina web, sa nu contribuim cu ceva la bunul mers al acestei comunitati virtuale, sau macar sa nu "vedem ce-i nou".

Va multumim in nume colectiv pentru toate mesajele voastre de sustinere, dar si pentru obervatii, sugestii, si critici - fiindca altfel nu ar putea exista evolutie.

In incheiere, nu putem decat sa ne bucuram cu totii ca aceasta resursa de informatii si schimb de idei a reusit sa schimbe in bine vietile atator oameni, dupa cum o demonstreaza chiar raspunsurile unora dintre voi, postate in acest topic.

Octavian Cosma, Tavi(avi) si toata echipa

P.S. Sugestiile de ordin tehnic postate de cativa dintre voi nu au ramas neobservate, fiind dealtfel deja in atentia noastra de ceva timp. Va urma...

Imagine
Tavi
Mereu prezent...
Mereu prezent...

Anterior

Înapoi la realizat.com - Anunturi oficiale