• Publicitate

~ LA MULȚI ANI realizat.com - 10 ani din viața noastră ~

Conditiile de utilizare a site-ului realizat.com si anunturi importante - citeste inainte de a posta!
Răspunde

Mesajde dany_s » 23 Feb 2013, 11:18

As dori sa urez si eu un calduros La Multi Ani comunitatii realizat.com (si celelalte orase canadiene.ro).

Sunt recunoscator forumului pt ca mi-a adus foarte multe clipe de divertisment pt un cost minim, un bang for the buck extraordinar.

Multumiri speciale protagonistilor:
Casamede - acest pictor al realitatii cotidiene montrealeze, acum probabil primar al unei statiuni montane carpatine
Flori Badoiu - o olteanca adevarata cu dragoste de patrie, o luptatoare, de un pozitivism molipsitor, patratelul rosu al fomului
Laur Lungu - un adevarat tenor al nuantelor, un pitestean optimist, linistit dar si iubitor de distractii (de revelion in special), un expert in ale transportului si microeconomiei
Robert Lihet - un om dintr-o bucata, cu vaste cunostiinte in toate domeniile, care ajuta imens cu fiecare postare orice cititor, pacat ca scrie rar
si nu in ultimul rand, Galben care chiar daca nu mai e activa pe forum, a fost o sursa nemarginita de "informatii", o raza de soare in viata multor forumisti.

Sigur ca au fost multi altii dar mai putin activi/marcanti.

De asemenea tre sa fiu recunoscator pt ca prin intermediul forumului am cunoscut(personal) si oameni extraordinari ca Bertro si LaurentDb.

Tre sa-i mentionez si pe cativa fara de care experienta zilnica forumistica n-ar mai fi aceeasi, ca Nenea Sly, Radel si mai ales Yogi, un om al constrastelor, care ba improsca cu venin, ba ajuta cu investitiile in Stock Market, cumpararea bicicletelor sau commute-ul Hamilton-Toronto.

Multumesc realizat.com si sper ca poate in curand, daca se poate, sa se treaca la o versiune moderna de vbulletin, phbb sau orice altceva.
Cu Credinta imi doresc, Patria sa o slujesc!
dany_s
Mereu prezent...
Mereu prezent...

A multumit: 0 data
I s-a multumit: 4 ori

Publicitate

Mesajde LauraL » 23 Feb 2013, 13:31

La multi ani, realizat.com!

Tin sa va multumesc si eu pentru ca existati si pentru toate informatiile utile care se regasesc aici. Prin intermediul acestui site am cunoscut oameni deosebiti, care m-au ajutat neconditionat atunci cand am avut nevoie.
De asemenea, tot pe aceasta cale tin sa le multumesc lui Sly si Radu7777, care contrar imaginii pe care si-au facut-o pe acest forum, in realitate s-au dovedit a fi prieteni adevarati si ii apreciez pentru tot ajutorul acordat.
Romanii pe care ii cunosc in Canada, majoritatea sunt sau au fost userii acestui site si fara realizat.com nu as fi avut pe absolut nimeni aici la inceput, ca nou venit. Imi amintesc cu drag intalnirile pe care le-am organizat de cateva ori in Bucuresti - Anca, Micky, Cami, Oana...ma uit cu drag la pozele pe care le avem impreuna si rememorez cu nostalgie momentele respective.

Tavi, felicitari pentru succesul acestui forum si la cat mai multi ani in continuare!
A journey of a thousand miles begins with a single step - Lao Tzu
LauraL
Sunt de-al casei...
Sunt de-al casei...

I s-a multumit: 0 data

Mesajde bertro » 24 Feb 2013, 15:05

dany_s scrie: Multumesc realizat.com si sper ca poate in curand, daca se poate, sa se treaca la o versiune moderna de vbulletin, phbb sau orice altceva.

chiar, Tavi. Imi inchipui ca schimbarea la vBulletin ar fi anevoioasa pt ca ai mai multe forumuri pe o singura DB si cu multe customizari. Dar ar fi util daca ai activa plugin-ul Tapatalk pt PHPBB. E mult mai comod pt cei care posteaza de pe mobil si care au deja alte forumuri in tapatalk. Eu de ex am cam incetat sa mai postez pe orice forum care mergea doar in browser.
bertro
Mereu prezent...
Mereu prezent...

I s-a multumit: 2 ori

Mesajde Tavi » 24 Feb 2013, 15:42

3 ani: 9 februarie 2006 - poate va mai amintiti de subiectele mult-comentate pe atunci:

Poveste cu doua neveste
Caini cu covrigi in coada, dar cati caini si cati covrigi
Perfectionnez votre francais

Imagine
The real purpose of life is to enjoy your limited time.
Tavi
Mereu prezent...
Mereu prezent...

A multumit: 351 ori
I s-a multumit: 285 ori

Mesajde ltyoyo » 25 Feb 2013, 15:30

:blob2: :blob3: :blob4: :blob5: :blob7: :blob8:
La multi ani!!!
ltyoyo
Imi place aici si raman...
Imi place aici si raman...

I s-a multumit: 1 data

Mesajde Tavi » 25 Feb 2013, 18:22

4 ani: 1 februarie 2007 - imediat dupa intrarea Romaniei in UE:

Imagine
The real purpose of life is to enjoy your limited time.
Tavi
Mereu prezent...
Mereu prezent...

A multumit: 351 ori
I s-a multumit: 285 ori

AnteriorUrmătorul

Înapoi la realizat.com - Anunturi oficiale