• Publicitate

Dr. ZOLTAN BOROCZ-Budapesta - Analize 2012

Explicatii detaliate despre analizele medicale, medici, locatii, formulare, costuri
Răspunde

Mesajde cucuruz » 23 Iun 2013, 00:16

Sa iti iei un strugurel pentru buzisoare colega. Sa nu te strepezesti.
Cucuruz cu frunza'n sus prin New Brunswick! Fan NB!
cucuruz
Sunt de-al casei...
Sunt de-al casei...

A multumit: 0 data
I s-a multumit: 0 data

Publicitate

Re: Sal

Mesajde Lolllipop » 29 Iun 2013, 08:48

next007 scrie:Diferentele dintre Bucuresti si Budapesta sunt mari de tot ...

...Eu am ales sa fac analizele la Budapesta,da,tocmai pt ca am ales sa mi se ofere servicii si sa fiu tratat ca atare.

Cei care au facut analizele la Bucuresti au fost maltratati sau ce s-a intamplat cu ei? :roll:
Lolllipop
Imi place aici si raman...

A multumit: 3 ori

Mesajde cucuruz » 29 Iun 2013, 11:56

Da i-a intrebat tovarasul doctor despre tableta inmultirii. La zoli e doar pana la maieu deci mult mai usor.
Cucuruz cu frunza'n sus prin New Brunswick! Fan NB!
cucuruz
Sunt de-al casei...
Sunt de-al casei...

Mesajde mony 2010 » 29 Iun 2013, 13:40

Lolllipop scrie:Cei care au facut analizele la Bucuresti au fost maltratati sau ce s-a intamplat cu ei? :roll:

Asta e intrebare pentru a da apa la moara :) . Daca nu ma insel, tu locuiesti in Bucuresti, dar ai facut AM la Chisinau. Sau ma insel eu? Daca da, scuze. In rest, sunt suficiente relatari despre Madame Mateescu, daca vrei sa-ti faci o idee despre diferente. Eu am mai auzit si relatari de la prieteni care nu scriu de pe forum, dar care nu s-au simtit ""confortabil"" in prezenta dumneaei.

Sunt convinsa ca un procent foarte mare din cei care au mers Budapesta au ales pentru ca le era mai aproape sau pur si simplu au vrut o iesire de cateva zile. Si nu pentru ca Madame Mateescu e ""bau-bau"". Oricum fiecare merge pe banii si timpul lui. Nu inteleg aversiunea si cuvintele acide catre cei care au facut analize la Budapesta :roll:
DCS: long time ago
mony 2010
Moderator 'Romani in Germania'
Moderator 'Romani in Germania'

A multumit: 13 ori
I s-a multumit: 6 ori

Mesajde next007 » 30 Iun 2013, 02:18

Lolllipop scrie:
next007 scrie:Diferentele dintre Bucuresti si Budapesta sunt mari de tot ...

...Eu am ales sa fac analizele la Budapesta,da,tocmai pt ca am ales sa mi se ofere servicii si sa fiu tratat ca atare.

Cei care au facut analizele la Bucuresti au fost maltratati sau ce s-a intamplat cu ei? :roll:

Daca atat de duce capul si atat ai priceput nu are rost sa mi pierd timpul...
Si daca intradevar nu ai avut nici o treaba cu Bucurestiul si ai fugit la Chisinau (din Bucuresti) nu vreau sa ma gandesc de ce....si nici cu Budapesta....vezi-ti de treaba ta si nu te mai baga in seama...asa ,ca nu ai ce face.Vrei sa fi aplaudat/a de frustratul/a asta/a care se tot agita pe topicul asta???? Bafta,daca asta iti este idealul !
CSQ-11.12.2012
D2-21.01.2013
MONTREAL-03.07.2014
next007

Mesajde shusha » 30 Iun 2013, 02:55

next007 scrie:Daca atat de duce capul si atat ai priceput nu are rost sa mi pierd timpul...
Si daca intradevar nu ai avut nici o treaba cu Bucurestiul si ai fugit la Chisinau (din Bucuresti) nu vreau sa ma gandesc de ce....si nici cu Budapesta....vezi-ti de treaba ta si nu te mai baga in seama...asa ,ca nu ai ce face.Vrei sa fi aplaudat/a de frustratul/a asta/a care se tot agita pe topicul asta???? Bafta,daca asta iti este idealul !

... eeh, chiar ai intrecut masura prea de tot, next007!... N-am observat sa ceara cineva aplauze si sa-si faca vreun ideal. cucuruz poate fi luat in seama, poate sa nu fie luat - ma rog, e "cu frunza'n sus" si poate face ce vrea si sa scrie ce vrea... la fel ca si inca un personaj "renumit" pe forum... Monsieur radu...
... Degeaba i-ai sarit in cap lui lolllipop... E moldoveanca, ca si mine, si are dubla cetatenie, in plus poate a avut de vizitat si ea pe cineva prin RM...(Mii de scuze, lolllipop, poate n-a trebuit sa scriu acest lucru, dar nu meriti sa fii atacata in asa hal!!!)...
... Monsieur next007, esti dator cu scuze...
shusha
Sunt de-al casei...
Sunt de-al casei...

I s-a multumit: 4 ori

AnteriorUrmătorul

Înapoi la Canada - Examenul medical pentru dosarul de emigrare