• Publicitate

Analize la Budapesta,dr.Andras Masszi

Explicatii detaliate despre analizele medicale, medici, locatii, formulare, costuri
Răspunde

Analize la Budapesta,dr.Andras Masszi

Mesajde next007 » 05 Mai 2014, 04:47

Buna ziua,ne-a venit si noua randul la repetarea analizelor,dosar la Ottawa,analize expirate in 16.04.2014.
Am primit de la Ottawa cerere de refacere a analizelor pt noi,2 adulti si pt fiica cea mare in varsta de 12 ani jumate.Anul trecut le am facut la Budapesta ,la dr Zoltan Borocz.Am vrea sa mergem tot la Budapesta pt repetare,am sunat la clinica de acolo si ne au programat pt data de 14.05 dar la doctorul Andras Masszi.Acum sunt 2 doctori si din ce ne a zis cucoana cu care am vb,dr.Zoltan Borocz este ocupat pt urmatoarele saptamani cu alte chestii.
Intrebarea noastra este,stie cineva ceva despre acest doctor? Budapesta de-a lungul timpului a avut dr. ok,chiar foarte ok.A facut cineva analizele la acest doctor??? Dr.Borocz,anul trecut a fost extraordinar,a mers totul foarte repede,el s-a ocupat de tot,inclusiv recoltat sange,am intrat toti in cabinet si totul a decurs foarte repede si rapid.
Va rog daca este cineva care a facut analizele la acest doctor sa posteze.Multumesc frumos.
PS-preturile care sunt? sau unde se pot vedea? prin telefon ne au spus preturi care sunt mai mari decat cele de anul trecut.
CSQ-11.12.2012
D2-21.01.2013
MONTREAL-03.07.2014
next007
Imi place aici si raman...
Imi place aici si raman...

A multumit: 0 data
I s-a multumit: 0 data

Publicitate

Înapoi la Canada - Examenul medical pentru dosarul de emigrare