• Publicitate

De repetat a...patra oara !!!!!!

Explicatii detaliate despre analizele medicale, medici, locatii, formulare, costuri
Răspunde

Re: De repetat a...patra oara !!!!!!

Mesajde crsv » 24 Sep 2014, 16:50

E vorba de natura umana ( frica de a lua o decizie gresita ) . E la fel si in Canada - daca esti refuzat undeva nu-ti pierde timpul cu explicatii pt a incerca sa schimbi o decizie - cere sa vorbesti cu un supraveghetor , gerant sau ma rog cel mai mare nivel la care poti ajunge . Nu e aceeasi situatie dar am sa-ti dau un exemplu personal . Acum cativa ani am cumparat de pe Ebay o alarma auto . Partea nasoala a fost ca vanzatorul lucra doar cu DHL ( o firma de livrari ) si pretul pt livrare era foarte aproape de pretul alarmei dar chiar si asa ma ajungea aproape la jumatate din cat as fi platit aici pt ceva similar . Asteptand livrarea am primit un telefon de la DHL ( au lasat mesaj ) ca nu au soferi pt zona meu si daca vreau coletul sa-l ridic personal de la depozitul firmei . Am avut o senzatie probabil apropiata de a voastra si am lasat pe site-ul firmei niste opinii ( nu chiar politicoase ) despre cum ar trebui sa fie serviciile lor pentru pretul cerut . Vreau sa-ti spun ca am primit coletul intr-o zi de SAMBATA cand in mod normal nu se fac livrari . Nu dispera si nu incerca sa faci comparatii intre situatia ta si a altora pt ca fiecare este unica . Succes in continuare
crsv
Imi place aici si raman...
Imi place aici si raman...

A multumit: 11 ori
I s-a multumit: 46 ori

Publicitate

Anterior

Înapoi la Canada - Examenul medical pentru dosarul de emigrare