Switch to full style
Explicatii detaliate despre analizele medicale, medici, locatii, formulare, costuri
Răspunde

Re: Re-Am 2015

23 Mar 2015, 02:23

paulii scrie:Si noi avem am pana in apr 23 dar inca nu ne-au cautat. Cred ca o sa ne puna sa le repetam

Cu nimic nu v-au cautat?Nici cu plata rezidentei? Dar pe Ecas v-a aparut al 3 -lea rand? Oricum,din ce am observat,nu prea se coordoneaza intre ei,e cam haotic totul,nu e sistematic sau logic,unora le-a venit repetare,unora direct IV...Ei or sti ce fac acolo...

23 Mar 2015, 02:29

Cu nimic. Avem al treilea rand de mult timp... din toamna anul trecut....

23 Mar 2015, 02:35

paulii scrie:Cu nimic. Avem al treilea rand de mult timp... din toamna anul trecut....

Mai au timp sa-ti trimita direct IV.Daca iti trimit saptamana asta,poti sa pleci pana la sfarsitul lui aprilie?

23 Mar 2015, 02:38

:lol: tare!
Cum naiba? Pai le trebuie 3 saptamani sa puna viza si mie imi trebuie macar o luna inainte sa fac rezervare la OIM la zbor.

23 Mar 2015, 02:41

Maxim 3 saptamani. Unii au primit pasapoartele dupa 5 zile,altii,intr-adevar,dupa 3 sapt. Nici aici nu e o regula,din pacate. Cunosc un caz care a plecat asa,din scurt,nu i-a trebuit rezervare facuta cu o luna inainte,a sunat,a achitat biletele si gata. Avea viza valabila o luna. Poate o fi avut bafta. Nu stiu.

25 Mar 2015, 15:20

La paulii e semn ca va primi in scurt timp IV. De ce zic asta? Pentru ca are al 3-lea rand din toamna. Noi cei care am re-am acum pe 19-20 martie avem al 3-lea rand in ECAS DE PE LA INCEPUTUL LUI MARTIE. Asa ca paulii cat de curând iti va vizita adresa de mail o IV care o sa te trimita in scurt timp si fara rasuflare in Canada.
Răspunde