• Publicitate

La revedere Toronto !

Locul de discutie pentru cei care se gandesc sa continue calatoria, Canada nefiind pentru ei ultima statie. Destinatia lor: Europa, USA, Australia, Noua Zeelanda, inapoi in Romania, sau oriunde altundeva. Joburi, acte, locuinta, transport bunuri personale, informatii juridice, samd. Atentie: aceasta rubrica NU este destinata discutiilor pro/contra Canada, topicele lansate fiind sterse sau mutate in rubrica potrivita!
Răspunde

Re: La revedere Toronto !

Mesajde Lovender » 18 Sep 2017, 07:43

capsunar scrie:
Lovender scrie: Dimpotriva. E destul de normal, dpmdvd. Daca esti intr-adevar integrat in Canada reintoarcerea in Ro e sinucidere curata . Daca o tii tot cu bbq cu vecinii romani in fiecare weekend, cu petrecerile interminabile intre romani weekend de weekend atunci reintoarcerea in Ro makes sense .

Stai un pic ca nu prea pricep. Ce legatira are ntergarea in Ca cu bbq? Vrei sa spui ca in Ca nu e ok sa mergi in fiecare weekend la bbk?
Eu nu consider Canada e manastire sau lagar de munca fortata da poate gresesc.

Am inteles. Pentru tine sunt 2 optiuni : ori bbq in fiecare weekend ori manastire . Alte activitati nu mai exista
Lovender
Am aflat de voi...
Am aflat de voi...

A multumit: 2 ori
I s-a multumit: 1 data

Publicitate

Re: La revedere Toronto !

Mesajde Lovender » 18 Sep 2017, 07:59

Sly scrie:
Lovender scrie:
Ce te opreste?

De ce crezi ca-l opreste ceva?La location scrie US nu QC.

L-am intrebat ce il opreste sa se intoarca la Cluj sa fie cu ai lui ;)
Lovender
Am aflat de voi...
Am aflat de voi...

A multumit: 2 ori
I s-a multumit: 1 data

Anterior

Înapoi la Canada - Ramas bun, calatoria continua