• Publicitate

Alungarea singuratatii!

Integrarea si viata in provincia Ontario (Toronto, Kitchener, London, Windsor). Petrecerea timpului liber, activitati comunitare, vacante, hobbyuri, activitati recreative, cartiere, biserici romanesti, transport, internet, medici, cursuri de limba
Răspunde

Alungarea singuratatii!

Mesajde m_2010 » 11 Aug 2014, 03:30

De cativa ani am avut placerea de a cunoaste un domn iranian de varsta medie, care, intre timp, si-a manifestat dorinta de a se casatori. Are o personalitate complexa, potentat financiar (casa, condos, tiruri si masina personala), de o eleganta discreta. Face parte dintr-o familie de intelectuali: fratele este profesor universitar in Canada, sora lui medic, samd, apartinand astfel unui status social peste medie. Daca doriti informatii suplimentare, puteti trimite mesaj la [email protected]. Va doresc o zi buna! Mihai.
m_2010
Am aflat de voi...
Am aflat de voi...

A multumit: 0 data
I s-a multumit: 0 data

Publicitate

Re: Alungarea singuratatii!

Mesajde ciocanasu » 15 Aug 2014, 19:17

m_2010 scrie: un domn iranian de varsta medie,... personalitate complexa, potentat financiar (casa, condos, tiruri si masina personala), de o eleganta discreta.

mmm...tinand cont ca atuurile vizual- financiare au fost oarecum detaliate, oare ce se ascunde in spatele personalitatii discret-complexe? :?
ciocanasu
Imi place aici si raman...
Imi place aici si raman...

A multumit: 5 ori
I s-a multumit: 7 ori

Mesajde SteaDeMare » 05 Oct 2014, 02:41

ciocanasu scrie:
m_2010 scrie: un domn iranian de varsta medie,... personalitate complexa, potentat financiar (casa, condos, tiruri si masina personala), de o eleganta discreta.

mmm...tinand cont ca atuurile vizual- financiare au fost oarecum detaliate, oare ce se ascunde in spatele personalitatii discret-complexe? :?

mai dar ce curios esti tu ?!...ce i asa greu de ghicit ca " omu " si cauta o a 9 a sotie, amanta ?! :)) sau poate gresesc..m am bagt si eu , de plictiseala ! :)) sorry !
Vand / schimb / casa mare !
12 camera / 350 mp + 1540 mp teren
150 mii Euroi
* 5145033557
SteaDeMare
Sunt de-al casei...
Sunt de-al casei...

A multumit: 84 ori
I s-a multumit: 68 ori

Mesajde rux13 » 05 Oct 2014, 18:53

M_2010, initial credeam credeam ca îți povestești istoria de amor cu domnul iranian complex. Apoi am realizat ca de fapt e un anunț matrimonial ptr domnul in cauza. In situația asta ar trebui sa pui mai multe detalii.... Chestia cu mașina personala hehe e irelevanta in Canada.
rux13
Sunt de-al casei...
Sunt de-al casei...

A multumit: 71 ori
I s-a multumit: 82 ori

Înapoi la Canada - Ontario - Rubrica locala