• Publicitate

Looking for Mr Right not Mr Perfect

Anunturi de vanzari, cumparari, cereri, donatii, matrimoniale, diverse pentru cei care locuiesc in provincia Ontario. Anunturile de publicitate comerciala vor trebui contractate cu realizat.com inainte de a fi publicate. Va rugam sa ne contactati la [email protected]
Răspunde

Looking for Mr Right not Mr Perfect

Mesajde ioanat » 21 Apr 2010, 12:27

So nu sunt f sigura cum am ajuns pe forumul asta, am tot dat search pe Google incercand sa gasesc un website cu matrimoniale pt romanii din Canada. Am 27 de ani sunt din Bucuresti si stabilita in Canada de f multi ani. Am venit cu parintii si am aterizat in Toronto. Mi-as dori sa intalnesc un tip roman preferabil 27-30 pt relatie serioasa, nu sponsorizari din Romania etc. Am fost intr-o relatie long distance si nu as mai vrea inca una. Sunt divortata de cativa ani de cineva care a decis sa ramana in Romania, si divortul a fost singura solutie. Sunt extrem de sufletista, imi place sa calatoresc, sa vad locuri noi, sa incerc mancaruri diferite. Very loyal imi doresc o relatie bazata pe onestie si respect. Nu caut barbatul perfect,ci barbatul potrivit mie si sperand ca si eu ii voi fi totodata potrivita lui. Imi place sa merg la restaurante, filme, dar si in plimbari prin natura. Am inca rude in Romania si aproape in fiecare vara ma duc putin prin Bucuresti. Caut un barbat care la fel ca si mine are o slujba stabila, nu caut pe cineva care sa trebuiasca sa il sustin financiar. Viata in Canada cu un job care te solicita destul de mult si intens poate fii uneori foarte singura, si la sfarsitul zilei simti nevoia unui suflet care sa iti fie aproape. Miniona ca asta e parintii nu au fost f inalti, un spirit al umorului dezvolatat, cred ca cu o gluma si un zambet o zi grea trece mai usor!

P.S: Cum puteam sa uit ca imi place sa gatesc! Sarmale, cozonaci, piftie dar si ce se mananca in Canada ;)

Anyway hopefully mai sunt suflete singure si in Toronto!
ioanat
Am aflat de voi...
Am aflat de voi...

A multumit: 0 data
I s-a multumit: 0 data

Publicitate

Re: Looking for Mr Right not Mr Perfect

Mesajde rrr5205 » 19 Mar 2016, 11:26

Buna, ai gasit acel site? [email protected]
rrr5205
Am aflat de voi...
Am aflat de voi...

A multumit: 0 data
I s-a multumit: 0 data

Re: Looking for Mr Right not Mr Perfect

Mesajde xplaur » 22 Mar 2016, 10:41

Treaba aia cu "sufletista" a pus un zambet pe fata tuturor barbatilor de au citit postul, sunt ferm convins :D .
Vezi ca miniona (mignon) nu inseamna mic de statura (asa cum eronat cred destui romani) si de asemenea sper ca nu vroiai sa faci referire la personajele alea in forma de banana, intruchiparea moderna a lui Hommer Simpson.

Bafta la pescuit!
xplaur
Mereu prezent...
Mereu prezent...

A multumit: 383 ori
I s-a multumit: 151 ori

Înapoi la Canada - Ontario - Mica publicitate