• Publicitate

computer i7 4770k 8gb ram pret fara concurenta

Anunturi de vanzari, cumparari, cereri, donatii, matrimoniale, diverse pentru cei care locuiesc in provincia Ontario. Anunturile de publicitate comerciala vor trebui contractate cu realizat.com inainte de a fi publicate. Va rugam sa ne contactati la [email protected]
Răspunde

computer i7 4770k 8gb ram pret fara concurenta

Mesajde razwandrg » 16 Dec 2014, 01:21

DE vanzare un computer PC, desktop cu urmatoarea configuratie:

CPU : i7 4770k 3,5GHz in 8 nuclee, memorie cash L3 8Mb (este in garantie cu factura Bestbuy - pana in 17 mai 2017). Doar CPU m-a costat in mai 2014, 391$, sa va faceti o idee.
MB: As Rock Z87 Pro 3: pana la 32GB de memorie RAM, 4 DIM-uri, socket 1150, PCe 3.0. usb 2.0 si 3.0 etc
RAM - 8GB RAM DDR3 Corsair Vengance LP 1866MHz
HDD - 160GB cu Windows 8, 64 biti. pentru marirea spatiului de stocare v-ar mai trebuie un HDD de 500GB sau mai mare depinde de nevoi.
Placa video: Intel 4600 HD cu iesire VGA, DVI si HDMI
placa Wi-fi: TP Link viteza maxima de transfer utilizand o retea wireless de pana la 150Mbps. Excelenta optiune de a scapa de fire inutile prin casa
PS - ULTRA 550W

Pentru mai multe informatii despre toate componentele e plin internetul.
In esenta acest PC poate fi folosit fara probleme pentru absolut orice aplicatie: de la programe de editare video pana la programe gen: Catia, Autocad.
Schimb cu Samsung Note 4, Sony xperia Z3, Motorola Nexus 6, asta pentru ca am nevoie de un telefon mai bun.
Daca aveti intrebari, cu mare placere raspund cat pot de repede. Locuiesc in Hamilton, Stoney Creek ca sa faceti o idee cam ce drum aveti de facut.
Fireste calculatorul il verificam impreuna sa nu fie nicio problema.

Pret fix fara negociere (oricum e ridicol de mic, dar eu nu-l mai folosesc) - 500$ fireste cash.
razwandrg
Imi place aici si raman...
Imi place aici si raman...

A multumit: 3 ori
I s-a multumit: 10 ori

Publicitate

Înapoi la Canada - Ontario - Mica publicitate