• Publicitate

Gratis- haine fetita 0-1 an

Anunturi de vanzari, cumparari, cereri, donatii, matrimoniale, diverse pentru cei care locuiesc in provincia Ontario. Anunturile de publicitate comerciala vor trebui contractate cu realizat.com inainte de a fi publicate. Va rugam sa ne contactati la [email protected]
Răspunde

Gratis- haine fetita 0-1 an

Mesajde saluki » 06 Ian 2016, 10:34

Salutare ! Ptr cei interesati, am cateva haine de fetita (a mea este nascuta in februarie) pe care vreau sa le dau gratis. Nu sunt in cea mai buna forma, adica au cam fost purtate, dar ptr cei nou veniti sau cei care stau rau financiar, poate gasiti printre ele cateva demne de purtat. Am si cateva paturici bumbac sau sintetic. Zi buna tuturor.
saluki
Am aflat de voi...
Am aflat de voi...

A multumit: 0 data
I s-a multumit: 1 data

Publicitate

Re: Gratis- haine fetita 0-1 an

Mesajde saluki » 16 Ian 2016, 11:01

Haideti, dragilor, nu fiti mofturosi...vad ca se intra si se citeste mesajul, dar nimeni nu raspunde cum ca ar fi interesat. Mai am si o cadita 0-6 luni, perna alaptat, cateva haine groase ptr bebe nou nascut iarna, cateva jucarii....nu sunt noi, adevarat, dar se mai pot purta....unele chiar arata f bine, abia daca le am dat o data sau de doua ori....nu inteleg mandria la romani, si daca stau rau financiar si tot vor sa se duca la magazin sa cumpere nou si de firma...va asigur ca la copil mic chiar nu conteaza, vomita o data pe ele si s a dus bluza de la Zara pe care am dat $30...lectie invata pe propria piele...eu as fi pupat mainile daca mi ar fi dat cineva ceva gratis cand am avut primul copil...
Daca pun anuntul pe Kijiji vine careva intr o ora si mai si multumeste de sincer. Astept mesaj, weekend placut tuturor.
saluki
Am aflat de voi...
Am aflat de voi...

Mesajde nkt74 » 18 Ian 2016, 17:15

Buna ziua . Am vazut acest anunt si daca mai aveti acele hainute cu mare placere le primesc si va multumesc . Eu locuiesc in Toronto , nu am masina si nu stiu unde ne putem intalni ....rog sa ma sunati la 416 409 5317 . numai bine
nkt74
Am aflat de voi...
Am aflat de voi...

I s-a multumit: 0 data

Mesajde saluki » 21 Ian 2016, 09:07

Buna nkt74. Am sa te sun zilele urmatoare sa vorbim. Eu stau in Mississauga, nu prea am drum prin Toronto, sper sa gasim o solutie...Aveti bebelus sau este pe drum ? :)
saluki
Am aflat de voi...
Am aflat de voi...

Mesajde panaitlara » 08 Aug 2016, 14:10

nkt74 scrie:Buna ziua . Am vazut acest anunt si daca mai aveti acele hainute cu mare placere le primesc si va multumesc . Eu locuiesc in Toronto , nu am masina si nu stiu unde ne putem intalni ....rog sa ma sunati la 416 409 5317 . numai bine

Bună!unde stai în Toronto?

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
panaitlara

A multumit: 6 ori

Mesajde nkt74 » 10 Oct 2016, 18:05

Scuze pentru ca raspund cu intarziere . Adresa mea este 20 SHALLMAR BLVD. M5N 1J5 MULTUMESC
nkt74
Am aflat de voi...
Am aflat de voi...

Înapoi la Canada - Ontario - Mica publicitate