• Publicitate

====ANDROID TV BOX REMIX MINI PC====

Anunturi de vanzari, cumparari, cereri, donatii, matrimoniale, diverse pentru cei care locuiesc in provincia Ontario. Anunturile de publicitate comerciala vor trebui contractate cu realizat.com inainte de a fi publicate. Va rugam sa ne contactati la [email protected]
Răspunde

Re: ====ANDROID TV BOX REMIX MINI PC====

Mesajde razwandrg » 13 Dec 2016, 14:14

canin scrie:
razwandrg scrie:Acum am vazut ceva intersant "crsv" legat de copyright - Atat de bun a fost mesajul meu "Imi place aici si raman..." incat l-ai pus si tu pe status. :) Ce tare.. merci cu asta te-am iertat pentru toate "ideile trasnite" scrise de tine pe o chestie de mica publicitate pentru ONTARIO. Desi fie vorba intre noi asa, ca nu vede nimeni de ce te-ai bagat in seama pe partea asta, cand tu iti faci vecul prin Montreal?

Scuze de interventie razvan ...dar nu cred ca este vorba de copyright ..... acea sintagma apare la toti (nu stiu daca este mesajul "tau" neaparat ....!) ...cred ca este ceva setat automat din partea site-ului! Eu am incercat sa schimb/sa modific din panoul utilizatorului si nu am reusit sa identific o metoda!

Pe de alta parte, in legatura cu device-ul tau .... bafta la vanzare (poate ai castiga mai multa incredere din partea potentialililor vanzatori .... daca ai spune ce te face sa vinzi jucaria/care sunt motivele pentru care renunti la ea!)

CANIN - este foarte clar de ce-l vand, ca doar am scris lucrul asta la inceput, in anuntul initial, dar ...
razwandrg
Imi place aici si raman...
Imi place aici si raman...

A multumit: 3 ori
I s-a multumit: 10 ori

Publicitate

Anterior

Înapoi la Canada - Ontario - Mica publicitate