• Publicitate

televiziune romaneasca

Anunturi de vanzari, cumparari, cereri, donatii, matrimoniale, diverse pentru cei care locuiesc in provincia Ontario. Anunturile de publicitate comerciala vor trebui contractate cu realizat.com inainte de a fi publicate. Va rugam sa ne contactati la [email protected]
Răspunde

Re: televiziune romaneasca

Mesajde Sly » 07 Sep 2017, 23:33

Isostar scrie:
Sly scrie:
Gator scrie:Ar fi o optiune. Cu ce ar fi mai bun asta decit un Android box, sau Apple sau Roku etc? Intreb ca am inceput sa cercetez cum sa scap de cablu

Sent from my iPhone using Tapatalk

Sfatul meu e sa-ti cumperi singur ce cutie vrei,MiBox,Nvidia,Minix,MyGica...care-ti place tie mai mult si dup-aia fa-ti abonament aici: https://www.iptvplanet.ca/
Eu asta folosesc si merge bine,are si vreo 4-5 canale romanesti dar nu stiu care exact caci nu ma uit insa are tot ce vrei din NA si in engleza in general.

LOL, asta este tare. De ce sa iei de la ei cand poti sa iei direct de la furnizor?

IPTVplanet.ca is basically a mediator between the subscription server owners and end-user. We do not own any server and do not control channel list.

Iso daca taceai,filosof ramaneai. :lol:
Iptvplanet e un portal,tu de la furnizor iei.
Cand faci abonamentul ai o pletora de furnizori de la care sa alegi.

Sent from my iPad using Tapatalk
Quand la dictature est un fait,la revolution est un devoir.
Sly
Veteran pe forum
Veteran pe forum

A multumit: 145 ori
I s-a multumit: 423 ori

Publicitate

Mesajde langustu » 08 Sep 2017, 00:51

Info : sa va spun , cum am procedat eu , de ceva vreme caut o sursa stabila de canale , pana la urma am gasit de cateva luni , cred ca 4 sau 5 luni , utilizez o conexiune la un server privat . acum vreo 4 - 5 luni , am dat pe internet peste site ul celor de la iptvfullromania , i am contactat pe email , am spus ce vreau , mi au dat de test si am acces la aproximativ 1600 de canale , cam 200 de canale Romania si restul straine , inclusiv canale FULL HD RO plus cateva sute de filme , la pretul de 9 euro pe luna , achit prin paypal , lunar . Pot spune ca sunt multumit . Folosesc un receptor MAG . Eu calatoresc prin natura job ului meu . Trebuie sa aveti un serviciu de internet foarte bun , in locul unde folositi serviciul . Noroc .
langustu

A multumit: 9 ori
I s-a multumit: 0 data

Mesajde Isostar » 08 Sep 2017, 07:39

Sly scrie:Iso daca taceai,filosof ramaneai. :lol:

Deci si mai rau. Sau cat mai bine pentru ei. Intermediari care nu fac nimic si iau comision....
Au adunat o gramada de linkuri si asta este tot. Adevarul este ca comoditatea costa.
Inghetand pe taramuri canadiene
Isostar
Mereu prezent...
Mereu prezent...

A multumit: 223 ori
I s-a multumit: 418 ori

Mesajde Sly » 08 Sep 2017, 10:51

Isostar scrie:
Sly scrie:Iso daca taceai,filosof ramaneai. :lol:

Deci si mai rau. Sau cat mai bine pentru ei. Intermediari care nu fac nimic si iau comision....
Au adunat o gramada de linkuri si asta este tot. Adevarul este ca comoditatea costa.

Continui sa aberezi,adica daca iti faci direct abonament la furnizor crezi ca platesti mai ieftin?
Comisionul e inclus in pret,la fel ca si atunci cand comanzi ceva pe Amazon tu nu platesti mai mult pentru ca-si ia Amazon un comision de la vanzator...dimpotriva s-ar putea chiar sa fie mai ieftin.
Oricum ce conteaza este sa-ti convina tie pretul pe care-l platesti pentru produsul pe care-l primesti,ce te doare capul pe tine cine si ce comision face?E ceva rau sa fie omul platit pentru munca pe care o face?
Fac pariu ca tu faci parte dintre cei care considera ca e mai bine sa-si vanda casa singuri,fara agent. :lol:
Quand la dictature est un fait,la revolution est un devoir.
Sly
Veteran pe forum
Veteran pe forum

A multumit: 145 ori
I s-a multumit: 423 ori

Anterior

Înapoi la Canada - Ontario - Mica publicitate