• Publicitate

televiziune romaneasca

Anunturi de vanzari, cumparari, cereri, donatii, matrimoniale, diverse pentru cei care locuiesc in provincia Ontario. Anunturile de publicitate comerciala vor trebui contractate cu realizat.com inainte de a fi publicate. Va rugam sa ne contactati la [email protected]
Răspunde

Re: televiziune romaneasca

Mesajde Gator » 06 Sep 2017, 19:10

crsv scrie:Comania de iptv e in dubai , ai putea completa formularul de pe sit-ul lor sa vezi daca poti primi cutia configurata prin posta si plati cu visa sau paypal.

Ar fi o optiune. Cu ce ar fi mai bun asta decit un Android box, sau Apple sau Roku etc? Intreb ca am inceput sa cercetez cum sa scap de cablu

Sent from my iPhone using Tapatalk
Gator
Mereu prezent...
Mereu prezent...

A multumit: 49 ori
I s-a multumit: 310 ori

Publicitate

Mesajde Sly » 06 Sep 2017, 19:21

Gator scrie:Ar fi o optiune. Cu ce ar fi mai bun asta decit un Android box, sau Apple sau Roku etc? Intreb ca am inceput sa cercetez cum sa scap de cablu

Sfatul meu e sa-ti cumperi singur ce cutie vrei,MiBox,Nvidia,Minix,MyGica...care-ti place tie mai mult si dup-aia fa-ti abonament aici: https://www.iptvplanet.ca/
Eu asta folosesc si merge bine,are si vreo 4-5 canale romanesti dar nu stiu care exact caci nu ma uit insa are tot ce vrei din NA si in engleza in general.
Quand la dictature est un fait,la revolution est un devoir.
Sly
Veteran pe forum
Veteran pe forum

A multumit: 145 ori
I s-a multumit: 422 ori

Mesajde crsv » 06 Sep 2017, 20:20

nu e mai bun dar asta stiu ei sa "programeze " lol
as fi curios daca a incercat cineva ceva de genul
https://wholesaler.alibaba.com/product- ... d15bVPzsnZ
se lauda ca au si 47 de programe romanesti , din pacate nu au o lista a acestora (sau nu o vad eu )
crsv
Imi place aici si raman...
Imi place aici si raman...

A multumit: 8 ori
I s-a multumit: 41 ori

Mesajde Isostar » 07 Sep 2017, 12:30

Gator scrie:Ar fi o optiune. Cu ce ar fi mai bun asta decit un Android box, sau Apple sau Roku etc? Intreb ca am inceput sa cercetez cum sa scap de cablu

Conteaza ce access vrei sa pastrezi. Daca te intereseaza filme, seriale, show-uri, se rezolva lejer - un hardware, 1-2 aplicatii...
Daca vrei sporturi, si mai ales live, nu ai optiuni. Poti sa incerci cu abonament la sursa, pe internet, dar daca este mai mult de 1 sport devine mai scump decat cablu.

IPTV pentru posturi romanesti, sunt cateva optiuni in piata.
Inghetand pe taramuri canadiene
Isostar
Mereu prezent...
Mereu prezent...

A multumit: 223 ori
I s-a multumit: 418 ori

Mesajde Isostar » 07 Sep 2017, 12:41

Sly scrie:

Sfatul meu e sa-ti cumperi singur ce cutie vrei,MiBox,Nvidia,Minix,MyGica...care-ti place tie mai mult si dup-aia fa-ti abonament aici: https://www.iptvplanet.ca/
Eu asta folosesc si merge bine,are si vreo 4-5 canale romanesti dar nu stiu care exact caci nu ma uit insa are tot ce vrei din NA si in engleza in general.

LOL, asta este tare. De ce sa iei de la ei cand poti sa iei direct de la furnizor?

IPTVplanet.ca is basically a mediator between the subscription server owners and end-user. We do not own any server and do not control channel list.
Inghetand pe taramuri canadiene
Isostar
Mereu prezent...
Mereu prezent...

A multumit: 223 ori
I s-a multumit: 418 ori

Mesajde ime12tm » 07 Sep 2017, 17:37

Pai si care e furnizorul? E clar ca e un reseller, dar ca sa iei direct de la furnizor trebuie sa ai acces la el.
Un reseller utilizez si eu, de care sunt destul de multumit. Cine e interesat poate sa incerce site-ul asta: servicevtpi.wixsite.com/iptv
ime12tm
Am aflat de voi...
Am aflat de voi...

A multumit: 0 data
I s-a multumit: 0 data

AnteriorUrmătorul

Înapoi la Canada - Ontario - Mica publicitate