• Publicitate

Sunt forumisti care lucreaza ca soferi Uber taxi @Montreal?

Ne petrecem o buna parte din viata muncind. Cum gasim jobul optim pentru noi in Canada? Atentie: aceasta rubrica NU este pentru postarea anunturilor de oferte si cautari de joburi. Va rugam postati astfel de anunturi in rubrica potrivita localitatii careia i se adreseaza.
Reguli forum
Atenție: este INTERZISĂ publicarea de anunțuri de cereri și/sau oferte de locuri de muncă în această rubrică (destinată strict discuțiilor generale despre joburi si carieră în Canada).

Pentru anunțuri cu oferte sau căutare de locuri de muncă folosiți rubrica locală din zona unde se află angajatorul sau solicitantul respectiv.

Mesajele care contravin acestei restricții vor fi șterse fără preaviz.
Răspunde

Sunt forumisti care lucreaza ca soferi Uber taxi @Montreal?

Mesajde Iovitze » 19 Sep 2015, 16:55

Salutare. Sunt persoane pe acest forum care sunt soferi Uber in Montreal? As fi interesat...dar as vrea sa aud si pareri ale celor care fac asta deja, in special partile negative :) Multumesc anticipat.
Iovitze
Am aflat de voi...
Am aflat de voi...

A multumit: 19 ori
I s-a multumit: 4 ori

Publicitate

Re: Soferi Uber

Mesajde Tavi » 11 Ian 2016, 09:57

Salut!

Costa ceva sa incerci? (adica pentru a deveni service provider agreat de Uber)

Daca nu, de ce nu incerci pur si simplu? Din punctul meu de vedere suna interesant! Mersi si tu vreo saptamana/luna si tragi linie.

Poate ne scrii si noua experienta ta cu Uber, fiindca dupa cum se vede se pare ca nu sunt prea multi forumisti intreprinzatori care sa fi incercat deja :P

Succes!
The real purpose of life is to enjoy your limited time.
Tavi
Mereu prezent...
Mereu prezent...

A multumit: 358 ori
I s-a multumit: 296 ori

Re: Sunt forumisti care lucreaza ca soferi Uber taxi @Montre

Mesajde Sly » 12 Feb 2016, 17:34

Nu stiu cum e in Mtl. insa in Toronto e destul de fun.
Eu fac de vreo 3 luni,cand am timp si pot sa spun ca imi place.
Chiar as putea spune ca le recomand noilor veniti sa faca Uber de cum ajung pentru ca-i ajuta foarte mult in cunoasterea localitatilor.
Nu faci prea multi bani dar e OK,mai ales daca faci part time si doar de fun.Cred ca in average poti face 15-16 dolari /ora net.
http://www.uberpeople.net e o buna resursa
Quand la dictature est un fait,la revolution est un devoir.
Sly
Veteran pe forum
Veteran pe forum

A multumit: 157 ori
I s-a multumit: 446 ori

Înapoi la Canada - Joburi si cariera