• Publicitate

Cursuri gratuite online

Integrarea si viata in provincia Alberta (Calgary, Edmonton, Red Deer, Fort McMurray). Petrecerea timpului liber, activitati comunitare, vacante, hobbyuri, activitati recreative, cartiere, biserici romanesti, transport, internet, medici, cursuri de limba
Răspunde

Cursuri gratuite online

Mesajde oana_p8 » 23 Apr 2017, 21:01

Seara buna!
Daca este cineva interesat,Edmonton Public Library (EPL) organizeaza cursuri online gratuite.Oricine are legitimatie EPL are dreptul la 3 cursuri gratuite pe an.Domeniile sunt : Accounting and finance,business,college readiness,computer applications,design and composition,healthcare and medical,language and arts,law and legal,personal development,teaching and education,technology,writing and publishing.Fiecare din aceste categorii are cateva variante(sub-ramuri), va alegeti ce credeti ca v-ar fi util.Durata unui curs este de 6 saptamani,iar dupa terminarea lui (si dupa examenul final...),veti primi un certificat.Cursurile le gasiti pe site-ul EPL.De pe contul vostru intrati in ''digital content'',apoi in ''activity'',urmeaza ''learn'' si acolo veti gasi ''Gala Courses''.Ajunsi aici...nu ramane decat sa va alegeti cursul care va intereseaza! O seara frumoasa tuturor!
DCS:15.04.09
ACC+OUV:11.05.09
INTERV*:7.10.09
AM:23.11.09
VIZA:27.05.10
Canada:22.06.10
oana_p8
Imi place aici si raman...
Imi place aici si raman...

A multumit: 0 data
I s-a multumit: 3 ori

Publicitate