• Publicitate

Si eu caut camera de inchiriat!

Anunturi imobiliare in Alberta: cereri, oferte, inchirieri, subinchirieri, vanzari si cumparari de locuinte - case, condo, apartamente, subinchiriere, camere de inchriat. Anunturile agentilor imobiliari vor trebui contractate cu realizat.com inainte de a fi publicate. Va rugam sa ne contactati la [email protected]
Răspunde

Si eu caut camera de inchiriat!

Mesajde Alex.Brasov » 26 Sep 2013, 21:33

Buna ziua, ma numesc Alex, am 29 de ani, locuiesc in Toronto si vreau sa ma mut in Calgary cat mai curand. Problema mea este ca nu cunosc pe nimeni acolo, toti prietenii mei sunt aici. As vrea sa gasesc pe cineva, o familie de romani, sau oricine m-ar putea ajuta cu o chirie/o camera sau orice loc unde as putea sa locuiesc o perioada pana reusesc sa imi gasesc un loc al meu. Daca ma poate ajuta cineva, va rog sa imi scrieti aici pe forum sau email ([email protected]) sau la telefon 647-382-5501
Alex.Brasov
Am aflat de voi...
Am aflat de voi...

A multumit: 0 data
I s-a multumit: 0 data

Publicitate

Re: Si eu caut camera de inchiriat!

Mesajde iul1an » 08 Mai 2014, 18:02

Salut! si eu sunt tot din Brasov! am 32 de ani si o sa vin si eu la Calgary de luna viitoare ! Momentan sunt la Montreal! daca ai nevoie de un coleg si sti vreun apartament, nu ezita sa imi scri: [email protected]. merci
iul1an
Am aflat de voi...
Am aflat de voi...

A multumit: 2 ori
I s-a multumit: 2 ori

Înapoi la Canada - Alberta - Rubrica imobiliara