• Publicitate

Cedare bail 3 1/2 Metro de la Savane

Raspunsuri la intrebari despre emigrarea in Canada puse de catre cei care aplica din Republica Moldova. Consultatii virtuale si opinii personale. Informatie utila atat pentru noii veniti cat si pentru cei care ii sustin de acasa. Atentie: aceasta rubrica este singura unde este permisa publicarea de continut in limba rusa.
Reguli forum
Atenție: rubrica "Republica Moldova" este destinată numai conversațiilor în limba rusă și temelor care se adreseaza DOAR celor din Republica Moldova. Subiectele care îi privesc și pe români vor trebui publicate în rubrica în care se potrivesc cel mai bine din RESTUL rubricilor forumului.

Astfel, este INTERZISĂ publicarea de anunțuri de cereri/oferte oferte de joburi sau locuințe, precum și anunțuri legate de procesul de emigrare în această rubrică (destinată exclusiv comunicării între utilizatori în limba rusă și/sau pe probleme specifice comunității din Republica Moldova). De asemenea, este INTERZISĂ publicarea de subiecte în dublu exemplar, respectiv atât la rubrica "Republica Moldova" cât și la rubrica destinată românilor.

Pentru anunțuri de cereri/oferte de joburi sau locuințe folosiți rubrica locală din zona unde locuiți sau în care căutați/oferiți job.

Pentru anunțuri legate de procesul de emigrare (formalități, timeline-uri, acte, teste limbă etc.), folosiți rubrica "Canada - Emigrarea pe partea franceză/Quebec" sau "Canada - Emigrarea pe partea federală/engleză", după caz.

Mesajele care contravin acestei restricții vor fi șterse fără preaviz.
Răspunde

Cedare bail 3 1/2 Metro de la Savane

Mesajde serghei&diana » 22 Iun 2016, 13:06

Cedare bail 3 1/2 mare, bloc beton, zona foarte linistita. Metroul la 7 min pe jos de la casa, magasin Provigo si Pharmaprix la 5 min. Una din cele mai bune scoli publice din Montreal (st-Clement).
Apartamentul e disponibil de la 16 iulie (pu iulie va fi platit) 765$/luna posibilitate de garaj interior pu 70$/luna.
pu foto anuntul este si pe kijiji : codul anuntului 1173814326.
pu mai multe detalii sunati 514-654-6422 Elena
DCS 03.02.10
INT 17.09.10
DOSII 05.10.10
CB 01.11.10
CM 05.05.11
IV 14.10.11
27.01.12 Mtl
serghei&diana
Imi place aici si raman...
Imi place aici si raman...

A multumit: 0 data
I s-a multumit: 1 data

Publicitate

Re: Cedare bail 3 1/2 Metro de la Savane

Mesajde alenytan_md » 23 Iun 2016, 00:55

O sa fiu off topic dar indrazneasc sa intreb cum e regiunea Mont Royal?noi la fel intentionam sa ne stabilim acolo, mai avem ''putin'' pina ajungem acolo dar totusi vrem o parere daca se poate!
D1. 2.11.11
tefaq B2/B2 01.16
CSQp 04.16
dos2 06.16
iuc 1.11.16
FM 2.12.16
alenytan_md
Am aflat de voi...
Am aflat de voi...

A multumit: 1 data
I s-a multumit: 7 ori

Înapoi la Canada - Aplicanti din Republica Moldova (ROM-RUS)