• Publicitate

Restaurant romansesc la Montreal?

Discutii despre mancaruri traditionale sau exotice, retete, diete, restaurante si fast-food-uri, bauturi cumparate sau facute acasa - aceasta este rubrica unde iti lasa gura apa.
Răspunde

Re: Restaurant romansesc la Montreal?

Mesajde Mihai_pop » 09 Dec 2013, 20:33

[quote="oktavian77"]Buna ziua, as vrea sa aflu daca mai exista restaurante romanesti in Montreal si imprejurimi. Stiu ca era Maison Rustik dar nu mai raspund la telefon. Era la un moment dat un restaurant Authentique in Ste-Rose dar am auzit ca s-a inchis si acesta.

Daca aveti cunostinta de vreun restaurant cu specific romanesc, va rog sa-mi scrieti la [email protected].

Va multumesc anticipat!

Salut,
intamplator am ajuns cu niste prieteni sambata seara la Restaurantul Roman care se afla in Ste_therese ,mai exact 110 boul Cure Labelle.
Servire ireprosabila,mancare foarte buna ,muzica romaneasca cu o fata care canta destul de bine.Preturi accesibile.
Vi-l recomand fara teama.
Mihai_pop
Am aflat de voi...
Am aflat de voi...

A multumit: 0 data
I s-a multumit: 0 data

Publicitate

Re: Restaurant Romanesc in Montreal

Mesajde Mihai_pop » 09 Dec 2013, 20:36

Promit ca fac o vizita pana la sfarsitul lunei mai.

Dar spune-mi si mie: de ce te simti nevoit sa-ti urli numele, si aici precum si pe pagina Facebook a restaurantului?[/quote]

Chiar nu te inteleg colegule!!!!
Dar in schimb sant convins ca nu ai reusit sa ajungi la restaurant,caci altfel ti-ai fi cerut scuze public.
Mihai_pop
Am aflat de voi...
Am aflat de voi...

Mesajde lucialorena » 11 Dec 2013, 14:56

Am fost si eu la restaurant Roman, muzica foarte buna, servirea excelenta si o atmosfera super. E un restaurant de nota 10
lucialorena
Am aflat de voi...
Am aflat de voi...

Anterior

Înapoi la Canada - Culinar si bauturi