• Publicitate

Mutare Mtl to Vancouver/ locuinta/ building manageri romani

Integrarea si viata in provincia British Columbia (Vancouver, Victoria, Burnaby, Surrey, Langley). Petrecerea timpului liber, activitati comunitare, vacante, hobbyuri, activitati recreative, cartiere, biserici romanesti, transport, internet, medici, cursuri de limba
Răspunde

Mesajde juli72bv » 20 Noi 2010, 08:55

aswecare scrie:Ne mutam din Windsor On in Vancouver in noiembrie daca mai avem timp sa gasim cava de inchiriat.Va rugam cine e dispus sa ne dea ceva informatii,sugestii despre o chirie cu 2 dormitoare, zona linistita langa o scoala buna(baiatul are 7 ani).astept cu nerabdare un raspuns,timpul ne preseaza.Dana

salutare. care e treaba cu Windsor de plecati? am niste amici care ma cheama acolo. astept viza si nu m-am hotarat incotro.
juli72bv
Am aflat de voi...
Am aflat de voi...

A multumit: 0 data
I s-a multumit: 0 data

Publicitate

Mesajde juli72bv » 28 Dec 2010, 11:08

sarbatori fericite
juli72bv
Am aflat de voi...
Am aflat de voi...

As avea si eu o intrebare ptr freebird

Mesajde cristiraceanu » 10 Mar 2012, 02:02

Buna ziua , am si eu o intrebare daca ma puteti ajuta , la vara facem pasul mtl-vancouver imi puteti spune daca mai tineti mine cu ce companie ati transportat lucrurile , si inca ceva va rog frumos , ati avut masina la mtl ? ati vandut-o sau ati plecat cu ea ? sau daca se poate sa ma ajutati cu mai multe informatii ? multumesc frumos !
cristiraceanu
Am aflat de voi...
Am aflat de voi...

Re: As avea si eu o intrebare ptr freebird

Mesajde mrerix » 12 Mar 2012, 19:57

cristiraceanu scrie:Buna ziua , am si eu o intrebare daca ma puteti ajuta , la vara facem pasul mtl-Vancouver imi puteti spune daca mai tineti mine cu ce companie ati transportat lucrurile , si inca ceva va rog frumos , ati avut masina la mtl ? ati vandut-o sau ati plecat cu ea ? sau daca se poate sa ma ajutati cu mai multe informatii ? multumesc frumos !

Si noi ne mutam in vara asta intre 17 iunie si 1 iulie dim Montreal la Vancouver.
Si tot cu masina cred ca am sa merg. Dac vrei sa vb mai mult lasa-mi un nr de tel pe [email protected] si te sun.
mrerix
Am aflat de voi...
Am aflat de voi...

Locuinta

Mesajde flopy » 04 Apr 2012, 00:45

In caz ca sunteti interesati de 1 bedroom in West End, please let me know. :D
Vancouver
flopy
Imi place aici si raman...
Imi place aici si raman...