• Publicitate

Venim in Vancouver! Pe unde sa ne stabilim?

Integrarea si viata in provincia British Columbia (Vancouver, Victoria, Burnaby, Surrey, Langley). Petrecerea timpului liber, activitati comunitare, vacante, hobbyuri, activitati recreative, cartiere, biserici romanesti, transport, internet, medici, cursuri de limba
Răspunde

Mesajde Radu7777 » 25 Noi 2011, 18:52

accord scrie:ok, acum e randul meu, Raducule tu nu te baga peste mine ca iti vand oalele :)))

vinde, daca mai ce ... :lol: :P
Radu7777
Veteran pe forum
Veteran pe forum

A multumit: 0 data
I s-a multumit: 3 ori

Publicitate

Mesajde H^yal » 25 Noi 2011, 23:34

Radu7777 scrie:
H^yal scrie:Si chiar daca nu doriti sa aveti copiii, tineti cont de preturile apartamentelor/caselor! In est sunt aproape la jumatate de pret!

iar visul oricarui roman se stie ca pana la urma ie sa aibe casa lui, propitate personala, cu garduletz alb si 2 esiuviuri in draivuei ...

Sigur, de ce sa nu stam in chirie toata viata si sa facem profit pentru altii?

In al 2lea rand, nu stiu cum de romanii toti se despteapta cand ajung in Canada si o dau pe ironie tampa.
Aici fiecare isi expune varianta lui, cei care au intrebat iau propria decizie. Asta nu inseamna ca un tertz poate sa vina si sa inceapa mishtocareala de 2 lei. Mi-e sila
H^yal
Imi place aici si raman...
Imi place aici si raman...

A multumit: 0 data
I s-a multumit: 3 ori

Anterior

Înapoi la Canada - British Columbia - Rubrica locala