• Publicitate

Ceva pasionati de vanatoate prin zona Vancouver?

Integrarea si viata in provincia British Columbia (Vancouver, Victoria, Burnaby, Surrey, Langley). Petrecerea timpului liber, activitati comunitare, vacante, hobbyuri, activitati recreative, cartiere, biserici romanesti, transport, internet, medici, cursuri de limba
Răspunde

Re: ?

Mesajde Radu7777 » 31 Aug 2013, 02:16

catalinhy scrie:Cineva dornic de o iesire in natura?

"o iesire in natura" nu inseamna acelasi lucru pentru toata lumea ... o gramada de oameni sunt doritori de o iesire in natura, problema e ca nu toata lumea doreste sa iasa in natura ca sa omoare animale cand e plin superstoru de carne ...
Radu7777
Veteran pe forum
Veteran pe forum

A multumit: 0 data
I s-a multumit: 3 ori

Publicitate

Mesajde catalinhy » 04 Sep 2013, 19:07

Ti-a luat trei luni sa scormonesti prin putul gandirii tale atotstiutoare si sa emiti un nou postulat pe forum? Greu, greu ...
Ce treaba are vanatoarea cu, carnea din supermarket? Tu crezi ca halcile alea de carne din Superstore cresc direct in tavite?
Pe baza principiului enuntat de tine, ar trebui sa regulam papusi gonflabile, ca doar se gasesc la orice sex-shop. Din pacate nu toti avem aceleasi principii de viata, unii mai mergem si la vanatoare, daca intelegi ce vreau sa spun.
Si nu ma lua cu replici celebre si idioate de ale tale de genul "Ti-ar placea?".
Daca ai ceva de discutat pe subiect, cu placere, daca nu, cauta-ti alceva de facut.
Increderea se pierde o singura data. N. Iorga
catalinhy
Imi place aici si raman...
Imi place aici si raman...

I s-a multumit: 0 data

Mesajde Radu7777 » 04 Sep 2013, 20:14

catalinhy scrie:Ti-a luat trei luni sa scormonesti prin putul gandirii tale atotstiutoare si sa emiti un nou postulat pe forum? Greu, greu ...

nu stau non-stop sa verific daca sunt sau nu replici demne de raspuns. greu, greu ...
catalinhy scrie:Ce treaba are vanatoarea cu, carnea din supermarket ?

eu m-am legat de "iesirea in natura", in caz ca n-ai remarcat. greu, greu ...
Tu crezi ca halcile alea de carne din Superstore cresc direct in tavite?

cum, nu e asa ? la stiri asa au zis recent
Pe baza principiului enuntat de tine, ar trebui sa regulam papusi gonflabile, ca doar se gasesc la orice sex-shop.

daca zici tu asa o fi
Din pacate nu toti avem aceleasi principii de viata, unii mai mergem si la vanatoare, daca intelegi ce vreau sa spun.

nu, nu inteleg
Si nu ma lua cu replici celebre si idioate de ale tale de genul "Ti-ar placea?".

ti-ar placea ?
Daca ai ceva de discutat pe subiect, cu placere, daca nu, cauta-ti alceva de facut.

io-te ca n-am chef, whatcha gonna do 'bout it ?
Radu7777
Veteran pe forum
Veteran pe forum

I s-a multumit: 3 ori

Anterior

Înapoi la Canada - British Columbia - Rubrica locala