• Publicitate

Vacanta de ski/snowboard la BIG WHite

Integrarea si viata in provincia British Columbia (Vancouver, Victoria, Burnaby, Surrey, Langley). Petrecerea timpului liber, activitati comunitare, vacante, hobbyuri, activitati recreative, cartiere, biserici romanesti, transport, internet, medici, cursuri de limba
Răspunde

Vacanta de ski/snowboard la BIG WHite

Mesajde accord » 13 Dec 2012, 00:10

O sa incerc sa fiu scurt, am inchiriat o cabana la BIG White (cine nu stie cu ce se mananca da google) in perioada 18-22 februarie 2013.
Are tot ce trebuie incluzand Hot tub, 4 bedroom, loft, living, etc.
Gasca noastra este formata din unii din cei mai de treaba 8 romani/canadieni din Vancouver. Daca te consideri "de treaba", cool, nu ai de gand sa imi faci zile fripte, iti place zapada (ski/snowboard) ai ceva zile libere de la munca sau pur si simplu nu ai ce face acasa in perioada aia baga un mesaj aici sau PM.
Cazarea a fost f ieftina undeva la $45/noapte de om/oama. Daca se mai aduna ceva oameni (MAXIM 4 CA SA FIM 12) suma scade la mai putin.
8 suntem si mergem orice ar fii, daca cineva vrea sa se alature trupei se rezolva.
Transport? se merge cu masina si inca este loc de 4 persoane in masini...deci nu ezitati :)

Toata stima si mandria
Din 27.04.2010 in Vancouver
DH Whistler all day long!!!
accord
Imi place aici si raman...
Imi place aici si raman...

A multumit: 0 data
I s-a multumit: 0 data

Publicitate

Înapoi la Canada - British Columbia - Rubrica locala