• Publicitate

Cautam cazare in Vancouver pentru DECEMBRIE 2010 !

Anunturi imobiliare in British Columbia: cereri, oferte, inchirieri, subinchirieri, vanzari si cumparari de locuinte - case, condo, apartamente, subinchiriere, camere de inchriat. Anunturile agentilor imobiliari vor trebui contractate cu realizat.com inainte de a fi publicate. Va rugam sa ne contactati la [email protected]
Răspunde

Cautam cazare in Vancouver pentru DECEMBRIE 2010 !

Mesajde CCamelia » 23 Oct 2010, 15:39

Multumesc foarte mult celor care mi-au raspuns la acest mesaj pana acum.
Va informez ca incepand cu 1 decembrie ne-am gasit cazare in Burnaby.

..............................................................................................
Buna ziua tuturor celor care ajung sa citesca acest post!

Lucrurile incep sa ajunga la final cu procesul de emigrare, undeva in 15 noiembrie ar trebui sa primim pasapoartele cu viza si pentru ca nu cunoastem pe nimeni in Vancouver si nu stim cum sa gasim chirie de la distanta :) am avea nevoie de cateva sfaturi.
Suntem un cuplu tanar fara copii, fara catel:).
Ne-am hotarat sa venim in Decembrie 2010 in Vancouver, inca nu stim data exacta, dar am sa o precizez imediat ce hotaram plecarea.
Ne-ar placea sa locuim in Port Coquitlam dar nu tinem neaparat pentru inceput.
Daca stiti pe cineva care inchiriaza, in apropiere de unde locuiti - pentru perioade scurte de timp, adica sa nu fim obligati sa semnam un contract pentru un an, va suntem recunoscatori de ajutor.

Orice sfat ne este bine venit, Multumim.

......................................
Avem nevoie pentru inceput de cazare in oricare zona a Vancouver- ului: Burnaby; New Westminste; Port Coquitlam; etc, pentru perioada scurta de timp ca in acest timp sa ne gasim singuri casa.
In orice cartier locuiti, daca stiti pe cineva care inchiriaza va rog sa ma contactati.

Va multumesc,
DCS 30.10.2009
INT/CSQ 09.06.2010 14:30 +
DII/CB 15/18.06.2010
AM 27.07.2010
VIZA 09.11.2010
CCamelia
Am aflat de voi...
Am aflat de voi...

A multumit: 0 data
I s-a multumit: 0 data

Publicitate