• Publicitate

Caut studio de inchiriat

Anunturi imobiliare in British Columbia: cereri, oferte, inchirieri, subinchirieri, vanzari si cumparari de locuinte - case, condo, apartamente, subinchiriere, camere de inchriat. Anunturile agentilor imobiliari vor trebui contractate cu realizat.com inainte de a fi publicate. Va rugam sa ne contactati la [email protected]
Răspunde

Caut studio de inchiriat

Mesajde marinpreda » 19 Iun 2011, 11:49

Caut sa inchiriez cu data de 1 iulie/2011 un studio preferabil cat mai aproape de sky train Vancouver/burnaby sosesc in data de 23 iunie dar pot sta la un [email protected] pana la 1 daca asa putea gasi chiar de cand sosesc e si mai bine ,suntem un cuplu care am primit de curand resident visa am mai fost in Vancouver nefumatori eu 37 sotia 38 ma adresez die unui building manager fie altcuiva care are posibilitatea sa inchirieze ,bineinteles plata conform pietei adresa me de email [email protected] pot suna din tara nu este problema am doar nevoie de cineva care sa ma poata ajuta cu stima Marius Popa
marinpreda
marinpreda
Am aflat de voi...
Am aflat de voi...

A multumit: 0 data
I s-a multumit: 0 data

Publicitate

Înapoi la Canada - British Columbia - Rubrica imobiliara