• Publicitate

Caut camera de inchiriat...Urgent !

Anunturi imobiliare in British Columbia: cereri, oferte, inchirieri, subinchirieri, vanzari si cumparari de locuinte - case, condo, apartamente, subinchiriere, camere de inchriat. Anunturile agentilor imobiliari vor trebui contractate cu realizat.com inainte de a fi publicate. Va rugam sa ne contactati la [email protected]
Răspunde

Caut camera de inchiriat...Urgent !

Mesajde shaolinmonk » 08 Feb 2013, 23:13

Ma numesc Cristi, am 39 de ani, am nevoie de o camera mobilata/semi, de inchiriat in Vancouver, Burnaby, New West, Coquitlam, preferabil aproape de skytrain sau mijloace de transport in comun. Pe termen lung sau temporar, sosesc in Vancouver pe 12 Februarie. Am mai locuit acolo (Burnaby) pentru sase luni. Sunt nefumator si consum alcool ocazional (ca tot omul), nu am vicii ascunse. Sunt in proces de echivalare a studiilor si posibil sa merg sa studiez, deci am nevoie de oarece liniste in cursul saptamanii. Nu sunt mofturos, imi plac activitatile sportive si am o viatza sociala normala. Orice informatie doriti despre mine ma puteti contacta la adresa de email... [email protected]
Sosesc Marti pe 12 februarie la 10,55 AM pe Vancouver Intl Airport
Va multumesc la toata lumea si un an nou cat mai bun !
ps: vin din Asia nu din alta provincie canadiana
shaolinmonk
Am aflat de voi...
Am aflat de voi...

A multumit: 0 data
I s-a multumit: 0 data

Publicitate

Înapoi la Canada - British Columbia - Rubrica imobiliara