• Publicitate

Caut cazare in Vancouver pt o saptamana

Anunturi de vanzari, cumparari, cereri, donatii, matrimoniale, diverse pentru cei care locuiesc in provincia British Columbia. Anunturile de publicitate comerciala vor trebui contractate cu realizat.com inainte de a fi publicate. Va rugam sa ne contactati la publi[email protected]
Răspunde

Caut cazare in Vancouver pt o saptamana

Mesajde Kuki » 05 Iul 2011, 09:32

Salutam cu respect pe toata lumea.
Am cumparat bilete de avion intre 18-26 iulie ( peste 2 saptamani!)si venim din Montreal in vizita (mai intai) sa vedem ce si cum este clima acolo-comparativ cu Montreal .Suntem un cuplu fara copii .
Am avea o bucurie imensa daca, din cei ce locuiesc acolo-ar dori sa ne intalnim la o terasa la o bere sau o cafea .
Scopul venirii noastre acolo- este sa ne convingem (odata in plus) ca merita efortul de a veni definitiv (dupa 9 ani de Montreal) in Vancouver & area.
Am fi recunoscatori daca cineva s-ar oferi sa ne spuna unde gasim un motel sau cazare -mai acceptabil/a. Noi am gasit cate ceva la niste particulari (pe net) dar vor sa platim cu viza inainte de a veni...si nu ni se pare sigur..
Asadar daca exista cineva cu inima mare, va rugam sa ne contactati cat mai curand.
Multumim mult.
La vie sourit à celui qui sait lui sourire.
Kuki
Imi place aici si raman...
Imi place aici si raman...

A multumit: 0 data
I s-a multumit: 7 ori

Publicitate

Înapoi la Canada - British Columbia - Mica publicitate