• Publicitate

Carduri promotionale gratuite - numar limitat

Anunturi de vanzari, cumparari, cereri, donatii, matrimoniale, diverse pentru cei care locuiesc in provincia British Columbia. Anunturile de publicitate comerciala vor trebui contractate cu realizat.com inainte de a fi publicate. Va rugam sa ne contactati la [email protected]
Răspunde

Carduri promotionale gratuite - numar limitat

Mesajde oanaf » 19 Iul 2012, 19:51

As fi vrut sa pun acest anunt cu o data limita, dar adevarul e ca putem oferi aceste carduri promotionale intr-un numar limitat, deci nu stiu data cand oferta expira. Mi-as dori insa sa beneficieze cat mai multi romani.

Ce fel de card? O sa aflati mai multe info de pe website, dar ca sa va dau o explicatie cat mai concisa ma voi folosi de cardul Costco ca si exemplu, cu care multa lume este familiar. Cardul lor poate fi foloisit numai in Costco, dar daca nu il ai, nu poti intra.

Cardul nostru va da acces la peste 50 de business-uri si la promotiile exclusive oferite membrilor nostrii. Toate aceste informatii le veti gasi aici: http://www.gvrdeals.com/

Momentan majoritatea business-urilor participante sunt in Burnaby, dar in cateva luni toata lumea o sa beneficieze pt ca ne vom extinde in tot Lower Mainland.
Cardul de membership este valabil pt un an si daca va grabiti sa sign-up, nu va costa nimic.

Pt cine crede ca ii este folositor, mergeti la http://www.gvrdeals.com/become-a-member/ completati campurile si folositi ca discount code “free membership” care va reduce pretul la 0.

Numele trebuie sa fie ca cel din ID (business-urile pot verifica ID-ul). De asemenea va rog sa fiti atenti la completarea adresei (cardurile vor fi trimise prin posta) si la adresa de email. Veti primi instantaneu un email de confirmare ca sa va activati contul. Daca nu il gasiti in Inbox, cautati in Junk …ni s-a mai intamplat :wink:

Multumesc.

Oana
When given the choice between being right and being kind, choose kind.
oanaf
Am aflat de voi...
Am aflat de voi...

A multumit: 0 data
I s-a multumit: 0 data

Publicitate

Înapoi la Canada - British Columbia - Mica publicitate