• Publicitate

Farmacie online in RO

Anunturi de vanzari, cumparari, cereri, donatii, matrimoniale, diverse pentru cei care locuiesc in provincia British Columbia. Anunturile de publicitate comerciala vor trebui contractate cu realizat.com inainte de a fi publicate. Va rugam sa ne contactati la [email protected]
Răspunde

Farmacie online in RO

Mesajde Ioan Muresan » 30 Noi 2013, 01:04

[b]Stie cineva o farmacie serioasa in Romania care trimite medicamente contracost in Canada?adresa [email protected][color=darkred][/color][size=18][/size][/b]
Ioan Muresan
Am aflat de voi...
Am aflat de voi...

A multumit: 0 data
I s-a multumit: 0 data

Publicitate

Mesajde Ioan Muresan » 03 Dec 2013, 01:04

Poate sa ma ajute cineva cu un nume de farmacie din Romania care trimite medicamente contracost in Canada?
Adresa mea de email corecta este:[email protected]
La anuntul anterior adresa era gresita.
Multumesc anticipat.
Ioan Muresan
Am aflat de voi...
Am aflat de voi...

Mesajde bertro » 03 Dec 2013, 09:18

Salut. Nu cred ca ai sa gasesti o farmacie din afara care expediaza (legal) spre Canada, pt ca importul de medicamente e foarte strict controlat, mai ales alea pt care e nevoie de retzeta aici.
http://travel.gc.ca/travelling/health-safety/medication
bertro
Mereu prezent...
Mereu prezent...

I s-a multumit: 2 ori

Mesajde iosif67 » 06 Dec 2013, 09:32

salut
daca ai pe cineva in tara dai lista cu medicamentele sa-ti cumpere
iti face pachet iar la posta externe NU va spune/scrie pe formular care este continutul va scrie altceva
asta deoarece pachetul va costa mult mai scump daca se declara continutul MEDICAMENTE.

sanatate
iosif67
Am aflat de voi...
Am aflat de voi...

Mesajde L'étranger » 12 Dec 2013, 11:35

Are dreptate iosif67, din pacate nu sunt numai oameni de buna credintza care vor sa aduca medicamente petru ei si copii lor, mai sunt si unii care (daca s-ar permite o astfel de tranzactie intre farmacia din Ro si aici) ar trimite tot felul de droguri , amfetamine si alte narcotice. De acici e logic ca nu se permit astfel de tranzactii. Dar interesati-va bine ca sunt destule medicamente si aici si intrebati intotdeauna despre "generic"(substantza activa) si daca vi se pare scump, gasiti acelasi medicament mai ieftin sub alta denumire. Pentru orice problema scrieti aici ,chiar daca nu aveti inca medic de familie sunt solutii pt fiecare. Vorba aia suntem cu toti romanii si avem majoritatea copii-deci nevoie de medicamente. Sanatate.
Vrei sa ai de 2 ori mai multi bani? Pune-i in fata oglinzii ! :)
L'étranger
Imi place aici si raman...
Imi place aici si raman...

I s-a multumit: 3 ori

Înapoi la Canada - British Columbia - Mica publicitate