• Publicitate

Canale TV Romania prin IPTV

Anunturi de vanzari, cumparari, cereri, donatii, matrimoniale, diverse pentru cei care locuiesc in provincia British Columbia. Anunturile de publicitate comerciala vor trebui contractate cu realizat.com inainte de a fi publicate. Va rugam sa ne contactati la [email protected]
Răspunde

Re: Canale TV Romania prin IPTV

Mesajde langustu » 10 Mai 2016, 05:07

salutare
pentru cei mai putin priceputi
un receptor dedicat IPTV este MAG250 sau MAG254 sau MAG256/257 este mai usor de setat ( sunt tutoriale pe youtube si pe internet suficiente ) .
langustu

A multumit: 9 ori
I s-a multumit: 0 data

Publicitate

Mesajde crsv » 16 Mai 2016, 23:37

Tutoriale sunt pt orice aparat , iar kodi merge pe orice OS mai greu e de gasit o lista cu programe romanesti care sa si mearga :alien:
crsv
Imi place aici si raman...

A multumit: 8 ori
I s-a multumit: 44 ori

Mesajde nemo999 » 17 Mai 2016, 09:58

columbus42 scrie:Salutare , tuturor

caut canale TV romanesti prin serviciul de IPTV

rog , daca stie cineva ... sa lase informatii

multumesc frumos in avans

Sarbatori fericite , tuturor !

Cea mai buna oferta este http://www.realizat.com/viewtopic.php?f=43&t=304220, serverele sint private, nu se folosesc surse Free(NU ESTE SOPCAST!!!), streamuri dedicate.

Serviciul se ofera pe Mag254, SamsungSmartTV, LG Smart, Sony Smart, Roku, AmazonLiveTV, Kodi

informatii in PM.
Imagine
nemo999
Am aflat de voi...
Am aflat de voi...

A multumit: 3 ori

Mesajde legos65 » 17 Mai 2016, 23:37

crsv scrie:Tutoriale sunt pt orice aparat , iar kodi merge pe orice OS mai greu e de gasit o lista cu programe romanesti care sa si mearga :alien:

Cum se stie , orice pe lumea aceasta , un produs sau un serviciu de calitate nu este gratis ...
si in acest caz , e la fel .
Cine stie sa caute , gaseste ( evident serviciul nu e free ... ) .
Cine nu stie cere ajutor ...
legos65

A multumit: 3 ori
I s-a multumit: 3 ori

Mesajde columbus42 » 18 Mai 2016, 23:17

nemo999 scrie:
columbus42 scrie:Salutare , tuturor

caut canale TV romanesti prin serviciul de IPTV

rog , daca stie cineva ... sa lase informatii

multumesc frumos in avans

Sarbatori fericite , tuturor !

Cea mai buna oferta este http://www.realizat.com/viewtopic.php?f=43&t=304220, serverele sint private, nu se folosesc surse Free(NU ESTE SOPCAST!!!), streamuri dedicate.

Serviciul se ofera pe Mag254, SamsungSmartTV, LG Smart, Sony Smart, Roku, AmazonLiveTV, Kodi

informatii in PM.

corect e sa spuneti
'' cea mai neserioasa oferta '' ...
columbus42

A multumit: 2 ori

Mesajde crsv » 19 Mai 2016, 18:06

legos65 scrie:
crsv scrie:Tutoriale sunt pt orice aparat , iar kodi merge pe orice OS mai greu e de gasit o lista cu programe romanesti care sa si mearga :alien:

Cum se stie , orice pe lumea aceasta , un produs sau un serviciu de calitate nu este gratis ...
si in acest caz , e la fel .
Cine stie sa caute , gaseste ( evident serviciul nu e free ... ) .
Cine nu stie cere ajutor ...

Ai perfecta dreptate sa spui in acest caz . Sunt o groaza de chestii gratis care mai ofera si calitate .Pe de alta parte nu-mi plac specificatiile de la MAG-uri versus pretul lor si nici Stalker-ul lor (daca nu ma insel nu au nici bluetooth) versus o "cutie" ca http://www.amazon.com/Matricom-G-Box-An ... em_1p_0_ti de exemplu care cu kodi si infinitatea de addon-uri free i-ti da acces la un nr enorm de posturi tv , show-ri , ultimele filme , seriale ( la ultimele poti sa selectezi subtitrare in rom ) samd
Mi se pare normal ca toti in lume se bat aproape sa ofere gratis acces la un nr enorm de surse , iar cativa romani (aici am avut tendinta sa prescurtez in romi) "intreprinzatori" incearca sa faca bani din 20-30 de posturi romanesti care repeta la nesfarsit filme si seriale prafuite ... banuiesc ca veti ajunge milionari foarte repede cu aceasta "afacere"
crsv

A multumit: 8 ori
I s-a multumit: 44 ori

AnteriorUrmătorul

Înapoi la Canada - British Columbia - Mica publicitate