• Publicitate

Caut jumatatea

Anunturi de vanzari, cumparari, cereri, donatii, matrimoniale, diverse pentru cei care locuiesc in provincia British Columbia. Anunturile de publicitate comerciala vor trebui contractate cu realizat.com inainte de a fi publicate. Va rugam sa ne contactati la [email protected]at.com
Răspunde

Caut jumatatea

Mesajde Haiduk » 23 Sep 2016, 19:35

Barbat trecut de 40 -nefumator( montrealez din 2003) vreau sa-mi gasesc jumatatea. Romantic incurabil, iubesc natura, tenisul, excursiile in Sud. Sunt linistit de felul meu si prietenos. Buna crestere si respectul reciproc fac armonia intr-un cuplu. Sunt dispus sa demenajez daca este ceva serios pe tremen lung... Imi place stabilitatea pt ca ofera liniste sufleteasca nu caut aventuri. Te astept sa discutam la o ceasca de ceai sau cafea -dar fara tigari ! :)
Conteaza ce-ai in cap atunci cand esti supus la probe ca sa-i ingropi pe toti la rând doar din vorbe
Haiduk
Imi place aici si raman...

A multumit: 0 data
I s-a multumit: 8 ori

Publicitate

Re: Caut jumatatea

Mesajde SteaDeMare » 24 Sep 2016, 11:22

Haiduk scrie:Barbat trecut de 40 -nefumator( montrealez din 2003) vreau sa-mi gasesc jumatatea. Romantic incurabil, iubesc natura, tenisul, excursiile in Sud. Sunt linistit de felul meu si prietenos. Buna crestere si respectul reciproc fac armonia intr-un cuplu. Sunt dispus sa demenajez daca este ceva serios pe tremen lung... Imi place stabilitatea pt ca ofera liniste sufleteasca nu caut aventuri. Te astept sa discutam la o ceasca de ceai sau cafea -dar fara tigari ! :)

Cafea din partea casei ( la reataurantul unde lucrez / CDN /Van Horne ) Greek restaurant Parthenon...unde aveti si reducere (ca doar suntem intre noi ) , apoi daca nu aveti unde va muta, va punem la dispozitie cateva apartamente (tot in Cdn ) doar sa va placeti /iubiti si intelege pana la adanci batraneti !

P.S. De se lasa cu purandei...ma ofer de cumatru !

P.P.S Daca se gasesc destule persoane , putem organiza ceva frumos, o seara speciala , in fiecare sambata , unde sa ne cunoastem si schimba idei, si desigur numere de telefon .

Mult succes la toata lumea !!!
Caut job uri cash / 9 -17 / Montreal
15$ ora / minim 3 ore / 514 5033557
SteaDeMare
Sunt de-al casei...
Sunt de-al casei...

A multumit: 63 ori
I s-a multumit: 63 ori

Mesajde Sly » 24 Sep 2016, 12:21

Pe Geraldine ai contactat-o?
Quand la dictature est un fait,la revolution est un devoir.
Sly
Veteran pe forum
Veteran pe forum

A multumit: 145 ori
I s-a multumit: 422 ori

Mesajde popescu dragos » 24 Sep 2016, 16:50

Sly scrie:Pe Geraldine ai contactat-o?

Te-ai facut si petzitoare , nebunaticule !
Vezi sa nu se creeze vreo incurcatura........... :lol:

https://www.youtube.com/watch?v=h03FLLAvNW8

Scuze pentru off-topic si succesuri maxime ! :D
La 45 de ani m-am nascut a 2-a oara !
popescu dragos

A multumit: 112 ori
I s-a multumit: 97 ori

Înapoi la Canada - British Columbia - Mica publicitate