• Publicitate

Live In Nanny needed

Cereri si oferte de locuri de munca in provincia Quebec (Montreal, Laval, Brossard, Longueuil, Ville de Quebec, Trois-Rivieres, Sherbrooke)
Răspunde

Live In Nanny needed

Mesajde dorelvigu » 01 Ian 2018, 17:34

Am avea nevoie de o femeie, Live In Nanny, sa aiba grija de fiul nostru de 9 luni pentru perioada Ferbruarie (sau Martie) pana in Iunie 2018 (4 luni). Programul ar fi de luni pana joi, intre orele 7.30am - 5pm. Restul timpului poti avea un alt job part-time sau pur si simplu faci ce vrei. Nu avem nevoie de spalat, curatenie sau gatit (decat pentru tine). Oferim o camera la etaj, in our townhouse, cu vedere la Parc Nature Bois de Liesse. Oferim camera gratuit atat pentru perioada cat ai grija de fiul nostru cat si dupa pentru o perioada de timp (negociabil). Oferim de asemeni masa gratuita, WiFi gratuit, etc... Pentru perioada cat ai grija de fiul nostru putem oferi un salar de 600$/luna in conditiile indicate.
+l
dorelvigu

A multumit: 0 data
I s-a multumit: 0 data

Publicitate

Re: Live In Nanny needed

Mesajde Irynuk1 » 07 Ian 2018, 15:55

Buna ziua. Mi-ar place foarte mult sa am grija de fiul dvs. Acum sunt in Ro fiindca am stat cu nepotelul meu de la varsta de 3 luni pana acum cand implineste 7 luni. Am experienta si imi plac foarte mult bebelusii. In Canada ma intorc pe 17 Ianuarie fiindca sunt inscrisa la Universitate la un Certificat en petite enfance. Am lucrat in Montreal timp de 3 ani ça educatoare. Daca doriti sa ma contactati nr meu de tel este 0758911064 sau sa-mi scrieti un nr la care pot sa va sun eu.
Irynuk1

A multumit: 0 data
I s-a multumit: 0 data

Înapoi la Canada - Quebec - Bursa locurilor de munca