• Publicitate

job pentru vizitator?

Cereri si oferte de locuri de munca in provincia Quebec (Montreal, Laval, Brossard, Longueuil, Ville de Quebec, Trois-Rivieres, Sherbrooke)
Răspunde

job pentru vizitator?

Mesajde cristinan » 14 Oct 2017, 02:43

Daca stiti de vreun job la negru pentru o persoana (barbat) care este aici cu viza turistica, lasati-mi un mesaj pe privat svp.
cristina
cristinan
Am aflat de voi...
Am aflat de voi...

A multumit: 0 data
I s-a multumit: 13 ori

Publicitate

Re: job pentru vizitator?

Mesajde stefanU » 14 Oct 2017, 09:17

cristinan scrie:Daca stiti de vreun job la negru pentru o persoana (barbat) care este aici cu viza turistica, lasati-mi un mesaj pe privat svp.
Buna ziua,
Am nevoie de cineva la instalat echipamente electronice ,mai exact case de marcat (doar instalat / nu si configurat )$10/hr daca sunteti interesat astept un mesaj.

Numai bine!

Sent from my LG-D852 using Tapatalk
stefanU

A multumit: 0 data
I s-a multumit: 0 data

Re: job pentru vizitator?

Mesajde SteaDeMare » 14 Oct 2017, 21:48

Salut,
Nu ca-s rau de fel / sau invidios pe cei care fac averi pe spatele celorlalti / fara drept legal de munca / pana la urma nu-i scoate nimeni din case cu forta la munca ,pe cei veniti ca turisti / doar ca acest "prost obicei" o sa duca si comunitatea romaneasca de rapa...plus ca scade sau cel putin probabil ramane salariul mediu unde este / si toata lumea "pune umaru" la treaba asta !

Rusine sa va fie celor care va vindeti pe nimic / pe 2 cepe digerate!

Un job pe care nu l ar face nici pe 20$ / ora ,se ofera imediat un roamans venit in vizita / ca mai apoi tot "noi romanii" sa fim suparati pe Guv Canadian cand o sa opreasca / schimbe legea migratiei din nou / si aplicarea de noi vize / in maximum 1 an / de la eliminarea lor !

Spor in toate si numai bine !

Sent from my iPhone using Tapatalk
Vand / schimb / casa mare !
12 camera / 350 mp + 1540 mp teren
150 mii Euroi
* 5145033557
SteaDeMare
Sunt de-al casei...
Sunt de-al casei...

A multumit: 75 ori
I s-a multumit: 66 ori

Înapoi la Canada - Quebec - Bursa locurilor de munca