• Publicitate

Sanatate si bani !

Cereri si oferte de locuri de munca in provincia British Columbia (Vancouver, Victoria, Burnaby, Surrey, Langley)
Răspunde

Re: Sanatate si bani !

Mesajde DonTavo » 21 Oct 2017, 06:31

Uite aici nr de telefon : 877-477-5068
CSQ aprilie 2014
VIZA : noiembrie 2015
Montreal : Mai 2016
Bucuresti : Octombrie 2016 8)
DonTavo
Imi place aici si raman...
Imi place aici si raman...

A multumit: 71 ori
I s-a multumit: 30 ori

Publicitate

Mesajde Gator » 22 Oct 2017, 09:13

capsunar scrie:
DonTavo scrie:
LilHubert scrie:Dragi romani ,
Vreti sa faceti parte dintr-o echipa dinamica ? Unul din cei mai mari leaderi in domeniul nutritiei se pregateste sa deschida portile planului sau imbatabil de afaceri in Romania, Spania, Italia , Germania , incepand cu anul 2018. Daca aveti un vis , acesta poate fi vehiculul care sa va ajute la implinirea lui.
Va pot da toate detaliile!!

Ia da tu mai multe detalii....

Stai linistit e un MLM door 2 door gen Herba sau similar, platit comision din vanzarile tale si ale celor adusi de tine in sistem.

Adica system pyramidal ...
Gator
Mereu prezent...
Mereu prezent...

A multumit: 54 ori
I s-a multumit: 333 ori

Mesajde LilHubert » 29 Noi 2017, 20:30

Sistemul piramidal este ilegal! Si ce intelegeti voi prin piramidal ? Eu vad mai degraba piramida intr-o companie unde esti platit la ora (sau anual) . Unde va situati voi in aceasta companie ?In varf ? la baza ? Daca nu sunteti in varf , adica PDG cand o sa aveti salariul acestuia ? Asa, cu un aer blazat si a tot stiutori faceti comentarii . Nu e pentru voi, nu va intereseaza , lasa nene ca poate sunt persoane care vor sa faca si altceva decat sa astepte 2% marirea de salariu in fiecare an . Doar cei curajosi reusesc!
LilHubert
Am aflat de voi...
Am aflat de voi...

A multumit: 0 data
I s-a multumit: 0 data

Anterior

Înapoi la Canada - British Columbia - Bursa locurilor de munca