• Publicitate

Practicarea meseriei de manichiurista in Vancouver

Cereri si oferte de locuri de munca in provincia British Columbia (Vancouver, Victoria, Burnaby, Surrey, Langley)
Răspunde

Practicarea meseriei de manichiurista in Vancouver

Mesajde oana_ignat85 » 11 Oct 2010, 09:09

Buna ziua

Daca cineva ma poate ajuta cu detalii despre meseria de maichiurist in zona Vancouver , este cautata , cum e platita, trebuie facut un curs si acolo ?

Multumesc
Vancouver
oana_ignat85
Am aflat de voi...
Am aflat de voi...

A multumit: 0 data
I s-a multumit: 0 data

Publicitate

Mesajde coolnathalie » 28 Noi 2011, 02:08

Buna Oana,nu stiu daca mai ai inca nevoie de un raspuns la intrebarea ta dar iti voi raspunde oricum.
Experienta e cea mai importanta si cat de bine stapanesti limba. In rest nu trebuie sa refaci scoala aici, sunt o multime de spa si nail salons aici. Munca nu e extraordinar de bine platita dar asta depinde de locul in care lucrezi ,in spa uri lucrezi pe comision care poate varia intre 35 si 55 % in nail salons esti platit la ora intre 9 si 12 pe ora plus bacsis.
Sper ca ti-am raspuns la intrebare daca mai ai nelamuriri nu ezita sa ma contactezi
coolnathalie
Am aflat de voi...
Am aflat de voi...

Mesajde Gabi Labrau » 06 Dec 2012, 05:43

coolnathalie scrie:Buna Oana,nu stiu daca mai ai inca nevoie de un raspuns la intrebarea ta dar iti voi raspunde oricum.
Experienta e cea mai importanta si cat de bine stapanesti limba. In rest nu trebuie sa refaci scoala aici, sunt o multime de spa si nail salons aici. Munca nu e extraordinar de bine platita dar asta depinde de locul in care lucrezi ,in spa uri lucrezi pe comision care poate varia intre 35 si 55 % in nail salons esti platit la ora intre 9 si 12 pe ora plus bacsis.
Sper ca ti-am raspuns la intrebare daca mai ai nelamuriri nu ezita sa ma contactezi

Buna Oana si Nathalie
AM vazut azi discutia voastra de pe forum legata de meseria de manichiurista, ma intereseaza si pe mine foarte mult. Imi doresc sa emigrez si eu in Canada impreuna cu familia mea.Stapanesc si eu bine meseria de manichiurista, in extensii cu gel si manichiura simpla, am si diplome in acest sens.
Am si o facultate si un master chiar in stiinte economice.
Ma ajuta si pe mine cineva????? multumesc
Gabi Labrau
Am aflat de voi...
Am aflat de voi...

Mesajde Gabi Labrau » 06 Dec 2012, 06:03

Am nevoie de un contract de munca in Canada, in meseria de manichiurist. multumesc
Gabi Labrau
Am aflat de voi...
Am aflat de voi...

Mesajde Gabi Labrau » 13 Ian 2014, 09:43

inca mai doresc sa emigrez, stapanesc si mai bine meseria de manichiurista !! ma ajuta cineva? multumesc.
Gabi Labrau
Am aflat de voi...
Am aflat de voi...

Înapoi la Canada - British Columbia - Bursa locurilor de munca