• Publicitate

Dentist fees in Canada

Un alt continent, o alta tara, alt sistem social, financiar, medical etc. Redescopera valoarea informatiei cand incepi o noua viata.Tot ce nu stiai despre Canada gasesti aici. Sinteze si raspunsuri la intrebarile tale despre sistemul federal si provincial canadian.
Răspunde

Mesajde cristi sudu » 20 Ian 2011, 17:16

De Mihaela Voinea pot spune si eu, ca pacienta a ei, ca sunt foarte multumita. Pe langa faptul ca lucreaza bine, nu mi-a lasat niciun moment impresia ca lucreaza doar pentru bani, din contra...
cristi sudu
Am aflat de voi...
Am aflat de voi...

A multumit: 0 data
I s-a multumit: 0 data

Publicitate

Mesajde capusa » 24 Ian 2011, 12:05

Radu7777 scrie:
capusa scrie:Asa scutesc un drum de la Mont Tremblant.
Multumesc.

sa vii tocmai de la Mont Tremblant la Montreal pentru dentist, fie el si vorbitor de romana, nu e un pic cam deplasat ? intreb si eu ...

Cu dentistii de aici am avut deja contact pentru fiiu-miu cel mic si tot la Montreal am ajuns!.....trimisi de ei, bineinteles.
Eu am o problema mica, mica care merita un drum, (doua) pana la Montreal numai ca sa vad cu mai e sa circuli in trafic. :)
P.s Nu am tinut neaparat sa fie vorbitor de limba romana, am vrut sa stiu ca e un medic bun si serios....poate sa vorbeasca si germana, zum Beispiel.
capusa
Am aflat de voi...
Am aflat de voi...

A multumit: 0 data
I s-a multumit: 0 data

Anterior

Înapoi la Canada - 100%