• Publicitate

Memoriile motanelului dus d-acasa.

Aceasta rubrica ofera celor deja stabiliti in Canada posibilitatea de a publica un jurnal descriind experientele personale din aceasta tara. Pentru a evita comentariile nedorite, initiatorul discutiei poate restrictiona tehnic posibilitatea celorlalti de a raspunde mesajului initial, oferindu-i astfel dreptul de a fi singurul autor in propriul jurnal canadian. Atentie: lansarea de topice noi in cadrul acestei rubrici este rezervata celor care au ajuns deja in Canada.
Răspunde

Memoriile motanelului dus d-acasa.

Mesajde motanica » 20 Oct 2013, 12:46

MotanelTM scrie:aoleu, adevar o grait cine-o spus... "cand pisica nu-i acasa... "

Ia dati-va jos de pe masa :))

Ce sa fie cu Motanelul, nu-i nimic. Nu se mai intampla nimic in coltul asta de Canada care sa merite relatat, sau poate ca nu mai reusesc sa gasesc timp sa trec si pe aici sa mai postez, sau poate faptul ca realizat.com a cam scazut la capitolul calitate iar moderatorii sunt surzi la anumite sugestii ( nici macar auto responder? ) lol... sau poate cate un pic din fiecare.

In fine, pe scurt... viata mea aici in Canada decurcge comform planului as putea spune.

Bravo MotanelTM. Ti-am urmarit topical la inceput, pentru humorul cu care ai scris, si de ce sa nu recunoastem, ca ne inveselea pe toti.

Pana la urma, toti ne gasim locul, si viata intra pe fagsul ei normal, orinde ne-am gasi, in orice colt de lume.
miau
motanica
Imi place aici si raman...
Imi place aici si raman...

A multumit: 0 data
I s-a multumit: 0 data

Publicitate

Anterior

Înapoi la Canada - Povestea MEA