• Publicitate

Ça va pas changer le monde...

Aceasta rubrica ofera celor deja stabiliti in Canada posibilitatea de a publica un jurnal descriind experientele personale din aceasta tara. Pentru a evita comentariile nedorite, initiatorul discutiei poate restrictiona tehnic posibilitatea celorlalti de a raspunde mesajului initial, oferindu-i astfel dreptul de a fi singurul autor in propriul jurnal canadian. Atentie: lansarea de topice noi in cadrul acestei rubrici este rezervata celor care au ajuns deja in Canada.
Răspunde

Mesajde Alexa.B » 28 Apr 2014, 13:17

camelotten scrie:Am citit postarile voastre si vreau sa va multumesc pentru cuvintele de incurajare.Mult succes in tot ce intreprindeti si numai bine va doresc !

Camelia

Am cititi si eu povestea ta....si sunt perfect in acord cu prietena ta...ai o poveste de succes.

Si eu am inceput in 2011 sa fac ceea ce ai inceput tu in 2008, doar ca noi am inceput in doi (eu si fiul meu, care atunci avea 6 luni, iar acum are 3 ani si jumatate). Am trecut de interviu, si in principiu totul ar trebui sa mearga snur, dar nu e asa. Eu am ceva piedici din partea tatalui fiului meu.
Eu nu am voie sa trimit inca mesaje private si vroiam sa te rog pe tine daca poti sa ma contactezi in privat... In principiu vroiam sa vorbim despre posibilitatea legala de a decide singura pentru fiul meu.

Multumesc, si toate planurile sa ti se realizeze.
Alexa.B
Am aflat de voi...
Am aflat de voi...

A multumit: 28 ori
I s-a multumit: 12 ori

Publicitate

Re: Ça va pas changer le monde...

Mesajde Dianna130 » 13 Iul 2017, 13:52

Ce ma bucur pentru tine, Camelia! Felicitari si numai bine !!!!
Dianna130
Am aflat de voi...
Am aflat de voi...

A multumit: 6 ori
I s-a multumit: 9 ori

Mesajde camelotten » 13 Iul 2017, 14:32

Multumesc frumos! Ne cunoastem? :)
Montreal 26.07.09
camelotten
Am aflat de voi...
Am aflat de voi...

A multumit: 0 data
I s-a multumit: 0 data

Mesajde Dianna130 » 13 Iul 2017, 14:49

Daca ma intrebi pe.mine...nu ne cunoastem...eu sint de 2 zile pe acest site...si nu sint in Canada. Sint in US de 20 de ani. :)
Dianna130
Am aflat de voi...
Am aflat de voi...

A multumit: 6 ori
I s-a multumit: 9 ori

Anterior

Înapoi la Canada - Povestea MEA