• Publicitate

Dupa 3 ani....

Aceasta rubrica ofera celor deja stabiliti in Canada posibilitatea de a publica un jurnal descriind experientele personale din aceasta tara. Pentru a evita comentariile nedorite, initiatorul discutiei poate restrictiona tehnic posibilitatea celorlalti de a raspunde mesajului initial, oferindu-i astfel dreptul de a fi singurul autor in propriul jurnal canadian. Atentie: lansarea de topice noi in cadrul acestei rubrici este rezervata celor care au ajuns deja in Canada.
Răspunde

Re: Dupa 3 ani....

Mesajde Aurelia Sirbu » 05 Ian 2015, 08:43

doinadoina scrie:Cam asta am facut noi. Dupa 3 ani, eu zic ca ne-am pus pe picioare si avem o directie. Depunem dosarele pentru cetatenie in cateva saptamani, speram sa fie bine si sa obtinem si noi cetatenia....Ne simtim impliniti si multumiti deocamdata. Dorim si celorlati romani reusite depline si multa sanatate.

Stii tu cit de tare ma bucur pentru tine... Si mai ales ca ti-ai gasit puterea si timpul de a scrie acest mesaj!

Mult noroc in continuare, deja stii ca va fi bine. :wink:
Bafta
Aurelia Sirbu
Moderator Studii si formare profesionala
Moderator Studii si formare profesionala

A multumit: 81 ori
I s-a multumit: 103 ori

Publicitate

Mesajde doinadoina » 05 Ian 2015, 19:43

Aurelia Sirbu scrie:
doinadoina scrie:Cam asta am facut noi. Dupa 3 ani, eu zic ca ne-am pus pe picioare si avem o directie. Depunem dosarele pentru cetatenie in cateva saptamani, speram sa fie bine si sa obtinem si noi cetatenia....Ne simtim impliniti si multumiti deocamdata. Dorim si celorlati romani reusite depline si multa sanatate.

Stii tu cit de tare ma bucur pentru tine... Si mai ales ca ti-ai gasit puterea si timpul de a scrie acest mesaj!

Mult noroc in continuare, deja stii ca va fi bine. :wink:

multumes frumos, Aurelia :D
DCS-13.7 2010
Int,CSQ =15 12 2010, 13.30*
D2=22.12 2010
AM=30.5 2011
Mtl 13.10.2011
doinadoina
Imi place aici si raman...
Imi place aici si raman...

A multumit: 5 ori
I s-a multumit: 19 ori

Mesajde minuteman » 07 Ian 2015, 01:46

Multumesc mult Doina pentru raspuns (informatii).
minuteman
Am aflat de voi...
Am aflat de voi...

A multumit: 0 data
I s-a multumit: 10 ori

Anterior

Înapoi la Canada - Povestea MEA