• Publicitate

Emigrare cu ajutorul lui stela coldea?

Locul de intalnire al viitorilor canadieni: discutii diverse, informatii, socializare, organizare intalniri. Pentru detalii legate de dosare de emigrare pe rol, va rugam sa folositi sectiunea repectiva (Quebec respectiv federala)
Răspunde

Re: Emigrare cu ajutorul lui stela coldea?

Mesajde adrian561 » 17 Feb 2015, 04:17

Eu nu am spus ca am fost fraierit,decat ca este vina mea ca nu stiu sa ,,spicuiesc,,bine limba engleza,ramane de vazut dupa ce pot ,,spicui,,cum trebuie.Pe curand :wink:
adrian561

A multumit: 0 data
I s-a multumit: 0 data

Publicitate

Mesajde tsunami » 18 Feb 2015, 08:38

adrian561 scrie:Eu nu am spus ca am fost fraierit,decat ca este vina mea ca nu stiu sa ,,spicuiesc,,bine limba engleza,ramane de vazut dupa ce pot ,,spicui,,cum trebuie.Pe curand :wink:

http://www.dex.ro/spicui
A SPICUÍ ~iésc tranz. 2) (idei, date, informații) A extrage selectiv (din diferite izvoare).

;)
Chop your own wood, it'll warm you twice
tsunami
Sunt de-al casei...
Sunt de-al casei...

A multumit: 162 ori
I s-a multumit: 199 ori

Mesajde TomandJerry » 28 Feb 2015, 13:36

atentiune femeia aceasta minte de ingeata apa si nu face nimic din ce spune va ia numai bani cred caci a lucrat la securitate caci nu stie nici sa conplecteze niste formulare va promite marea si sarea cunosc trei famili la care lea luat foarte multi bani
TomandJerry

Mesajde adrian561 » 04 Mar 2015, 02:57

Hmmmm,spune si tu mai multe
adrian561

Mesajde confucius70 » 17 Mar 2015, 13:36

Adriane asteapta tu mult si bine ca si dupa ce treci testul tot aici te gasim :!: :!: :!: :!: :!: :!: :-D
confucius70
Am aflat de voi...
Am aflat de voi...

Mesajde Ciprian Anton » 19 Mar 2015, 12:22

Acum cativa ani am scos pe cineva dintr-o problema: voia sa imprumute bani sa cumpere o masina de cusut Singer cu cateva mii bune pentru ca s-o vanda ulterior cu perechea ei geamana cu 40 000.

http://adevarul.ro/locale/brasov/Teapac ... index.html

Ciudat desi e mediatizata treaba teparii isi continua nestingherit treaba. Le fel e si cu topicul: cativa au luat teapa acum cativa ani cand nu aveau surse de informare si acum vin alte oi ce merg la macelarie singure desi li se spune adevarul.
Asa ca apelati cu incredere la doamna avocat si umpleti-i poseta cu ''maruntis''. In plus doamna avocat va poate ajuta in orice problema de viata, citeste prezentul, trecutul si viitorul in cartile de tarot, dezleaga farmece si blesteme, vindeca alcoolismul, scoate argintu viu, aduce persoana iubita inapoi, impreuneaza cuplurile despartite, ofera talismane purtatoare de noroc, protectoare de rau, va ajuta sa va casatoriti,sa aveti noroc, spor, reusita in afaceri, interpreteaza visele inexplicabile, dezleaga chiar si farmecele aruncate pe foc facute cu magie neagra etc.

Cei multumiti de serviciile prestate o pot felicita aici : https://www.facebook.com/stela.coldea?fref=ts :lol:
Nihil Sine DEO !
D1 09. 2011
CSQ 07.2014
D2 10.2014
IUC 02.2015
Ciprian Anton
Imi place aici si raman...
Imi place aici si raman...

A multumit: 8 ori
I s-a multumit: 21 ori

AnteriorUrmătorul

Înapoi la Canada - Cafeneaua viitorilor canadieni