• Publicitate

imposibil de contactat Nava Talk

Necunoasterea legilor nu este o scuza - integrarea si succesul se bazeaza pe intelegerea modului de functionare a sistemului juridic canadian
Răspunde

imposibil de contactat Nava Talk

Mesajde gggion » 04 Mai 2017, 10:38

Buna ziua tuturor. Daca ar avea.cineva vreo solutie...Am utilizat firma NavaTalk http://WWW.navatalk.com pentru convorbiri Internationale. Vreau sa modific forfait-ul si sa schimb si cartea de credit pe care le-am dat-o, insa nu raspunde nimeni la telefon (am incercat atit numarul de Montreal cat si pe cele din Toronto, Calgary si Edmonton, precum si Toll free number) si raspunde acelasi robot. Am lasat mesaj, dar nu m-a sunat nimeni. Am scris la adresa de email, nici un raspuns...Pare ca a devenit o firma fara angajati, insa mai functioneaza...Ce as putea as fac ? Are cineva alte numere de telefon la care as is raspunda cineva ?
Multumesc
gggion
Am aflat de voi...
Am aflat de voi...

A multumit: 0 data
I s-a multumit: 0 data

Publicitate

Re: imposibil de contactat Nava Talk

Mesajde Lovender » 29 Aug 2017, 10:08

Incearca sa suni la credit card sa anulezi plata automata. Sigur te vor cauta cei de la nava talk cand or vedea ca au ramas fara plata :bounce:
Lovender
Am aflat de voi...
Am aflat de voi...

A multumit: 2 ori
I s-a multumit: 1 data

Înapoi la Canada - Rubrica juridica - Constestarea amenzilor, divorturi, testamente