• Publicitate

Copilul tau are dreptul la securitate!

Multi parinti si viitori parinti aleg sa vina in Canada pentru viitorul copiilor. In aceasta rubrica discutam despre nasterea lor, gradinite, scoli, sistemul medical pediatric din Canada, alegerea scolilor, activitati extrascolare si in general despre tot ce e legat de cresterea lor.

Moderator: sorro

Reguli forum
Atenție: este INTERZISĂ publicarea de anunțuri de cereri și/sau oferte de locuri la grădiniță în această rubrică (destinată strict discuțiilor generale despre copii în Canada și creșterea lor).

Pentru anunțuri cu oferte sau căutare de locuri la grădinită (care pot fi publicate gratuit, în folosul comunității) folosiți rubrica locală din zona unde se află grădinița cu locuri libere sau unde locuiți și căutați.

Mesajele care contravin acestei restricții vor fi șterse fără preaviz.
Răspunde

Copilul tau are dreptul la securitate!

Mesajde jekys86 » 05 Mar 2015, 15:06

Bună ziua,
Eu mă numesc Eugen Pisarenco, sunt consilier în securitate financiară la Industrielle Allianace.
La moment compania oferă informație referitor la un nou produs pentru copii nostri – Assurance Dou-Vie Santé!
De ce este unul din cele mai bune produse de pe piața canadiană?
Fiindcă este un produs-hibrid, care este alcătuit dintr-o asigurare de boli grave (32 de boli grave) pentru copii si o asigurare de viață, ambele pentru același preț. Este achitată pina la 30 ani, dupa care copilul dumneavoastră va rămîne asigurat pe viață. Mai mult decît atît la vîrsta de 14 ani, dacă copilul dumneavosatră nu este fumător, compania va face un cadou, mărind capitalul asigurat cu 40%, adica dacă pînă la 14 ani copilul avea o asigurare de 50.000 $, după vîrsta de 14 va fi asigurat de 75.000 $.
Nu ratați șansa să-i oferiți copilului dumneavoastră un viitor mai sigur, contactați-mă pentru mai multă informație.

Eugen Pisarenco
Conseiller en securite financiere
Agence Montréal-Maisonneuve (501)
Industrielle Alliance, Assurance et services financiers inc.
Téléphone : (514) 324-3811, poste 265
Cellulaire : (438) 992-5485
[email protected]
DCS-12.08.2010;CSQ-26.03.2012
Dos II-04.04.2012
FM- 31.07.12
CM-10.09.2012
jekys86
Am aflat de voi...
Am aflat de voi...

A multumit: 0 data
I s-a multumit: 13 ori