• Publicitate

Caut apartament de inchiriat incepand cu iunie-iulie 2012

Anunturi imobiliare in Ottawa-Gatineau: cereri, oferte, inchirieri, subinchirieri, vanzari si cumparari de locuinte - case, condo, apartamente, subinchiriere, camere de inchriat. Anunturile agentilor imobiliari vor trebui contractate cu realizat.com inainte de a fi publicate. Va rugam sa ne contactati la [email protected]
Răspunde

Mesajde marinacelan » 26 Mar 2012, 12:44

Buna .Prin luna iunie voi ajunge impreuna cu sotul si copilul nostru in zona Ottawa-Gatineau.Ne-ar interesa un apartament cu 2 dormitoare intr-o zona linistita (potrivita pentru copil) si o chirie rezonabila.Va rog frumos sa-mi scrieti daca aveti ceva recomandari.Multumesc
marinacelan
Am aflat de voi...
Am aflat de voi...

A multumit: 0 data
I s-a multumit: 0 data

Publicitate

Mesajde gabiv » 03 Apr 2012, 08:35

salut!

chirii sunt destule, preturile variaza intre 800 - 950 , poti sa intri pe kijiji.ca selectezi regiunea gatineau si ai sa vezi aproximativ despre ce este vorba. Aveti ceva cunostinte in zona?
DCS - 18.12.2009
D2- 08.11.10
FM/AM: 02.05.11
Viza : 31.05.11
16.06.11 : Gatineau
gabiv
Imi place aici si raman...
Imi place aici si raman...

Mesajde marinacelan » 21 Apr 2012, 13:27

Buna si iti multumesc de raspuns.Ma voi uita si pe sit-ul recomandat de tine.Nu cunoastem decat niste prieteni de familie in Ottawa si suntem trei:eu sotul meu si baietelul nostru de 2ani si jumatate.Voi locuiti de mult in Gatineau?E o zona buna?Am atatea intrebari dar nu vreau sa le pun de-a valma asa ca voi incerca sa ma organizez putin.
Cred ca ceea ce ma intereseaza cel mai tare este daca avem sanse sa gasim de lucru si cum ar fii mai bine sa cautam o gradinita pentru cel mic?Sa incerc sa contactez de pe acum pe cineva am gasit un site ma garderie sau e mai bine sa ne orientam la fata locului?
Voi aprecia orice informatie ne vei da.
Multumesc
marinacelan
Am aflat de voi...
Am aflat de voi...

Mesajde constantine » 08 Iul 2012, 11:51

Buna.Va pot ajuta cu gradinita in momentul de fata si cu un apartament intr-un triplex condo, curat,linistit si destul de luxos cu salon si 3 camere la 905$/luna daca doriti, prin cedare de contract sau subinchiriere,toate acestea in Gatineau.Pentru mai multe detalii ma puteti suna pe fix la 819-930-0685 sau cel.613-790-5459
ovidiu
constantine
Am aflat de voi...
Am aflat de voi...

Mesajde marinacelan » 11 Iul 2012, 20:52

Buna Ovidiu si multumesc de raspuns.O sa incercam sa te sunam maine sa ne dai mai multe detalii.Apartamentul e putin cam mare daca are 3 dormitoare dar am fii interesati de gradinita.Vorbim oricum maine dimineatza
marinacelan
Am aflat de voi...
Am aflat de voi...

Înapoi la Ottawa-Gatineau - Rubrica imobiliara