• Publicitate

Sublet - 2 bedroom 15 OCT - 01 MAR 2013 Gatineau - Ottawa

Anunturi imobiliare in Ottawa-Gatineau: cereri, oferte, inchirieri, subinchirieri, vanzari si cumparari de locuinte - case, condo, apartamente, subinchiriere, camere de inchriat. Anunturile agentilor imobiliari vor trebui contractate cu realizat.com inainte de a fi publicate. Va rugam sa ne contactati la [email protected]
Răspunde

Sublet - 2 bedroom 15 OCT - 01 MAR 2013 Gatineau - Ottawa

Mesajde lazarch » 07 Sep 2012, 21:53

Urgent, subînchiriem apartament cu 3 camere, 1 baie. etajul 5 din 8
800CAD/all inclusive
Apartamentul este foarte curat, vopsit alb, carpeta este o culoare gri-alb bine întreținut, spațios și însorit, cu vedere extinsă la Gatineau parc.
Pretul este all inclusive (încălzire, apă, electricitate)
Cladirea are piscină în aer liber și are stații de autobuz în jurul ei care duc in gatineau si ottawa rapid.
Este aproape de toate magazinele mari, 10-15 minute de mers cu masina la Ottawa.
Colegiile CEGEP sunt la 1 si 2 statii de autobuz pe acceasi strada sau la distanță 2-5 minute cu mașina. Zona e foarte buna pentru studenți dar si pentru cei ce se muta imediat. Cladirea este foarte linistita.
Avem parcare subterană plătita până în decembrie 2012 inclusiv și care este bonusul nostru la cei care se vor muta.
Odată subînchiriaerea finaliza puteți continua să rămâneti în aceeași locuință.
Este o mare oportunitate nu doar pentru studenți, dar si de asemenea, pentru noi veniți care au nevoie de câteva luni pentru a decide ce să facă cu viața lor - cel puțin asta este modul în care am făcut-o noi.
Am luat un sublet ne-am facut istorie si ne-am hotarat ce sa facem si acum mergem mai departe.

Facilități

Ascensoare
Spălătorie haine in cladire
Parcare aer liber
Piscina în aer liber
Depozitare dulapuri
Parcare subterana
Supraveghere video
Parcare vizitator

Dotări
Balcoan
Mochetă
Pardoseli ceramice
Frigider
Termostate individuale
Aragaz

Poate fi văzut, de obicei, de la 9am-4pm și de la 6pm-8 pm zi de zi, cu o pre-rezervare.

Putem trimite si poze

Vă mulțumesc.
in Canada and loving it...
lazarch
Imi place aici si raman...
Imi place aici si raman...

A multumit: 0 data
I s-a multumit: 0 data

Publicitate

Înapoi la Ottawa-Gatineau - Rubrica imobiliara